starcraft 2 elit kilavuzu – protoss ile kazanmak için hizli yolu

Starcraft 2 Protoss ile bir maçi kazanmak için en hizli yollarindan biri zamaninda Void Rays yararlanarak geregidir. Bu teknik, en az 15 dakika ve Terran, Protoss ve Zerg karsi eserlerinde bir kazan net olabilir. Biz insa siparis konusacagiz ve biz kullanmak ve kullanmak için degil ne zaman bahsedecegiz böylece Bu teknik bir kazan GARANTYSY degildir. Diger irklar sadece birimleri üretmeye baslar o zaman 4 geçersiz isinlari disari pompaliyor çünkü bu Teknigi genellikle bir sey karsi çalisir. Eger izcilik iseniz bilgileri hizli Zerglings veya hizli fanatikler veya derleme sirasini degistirmek ve rampa için bir duvar insa etmek gerekir kitle denizci ortaya koymaktadir.

Öncelikle 2 Problar üreterek baslayan daha sonra bir Pilon içinde çözgü baslar. Bu da size 14 tedarik konum veya 14 tedarik yaptiginiz siraya sondalar sahip e kadar kadar sondalar disari pop kullanimi Chronoboost olacak gibi. Bir kez ilk ve umarim sadece Gateway 14 tedarik çözgü de. Ag Geçidi insa ederken sizin Nexus Chronoboost ve 16 tedarik kadar sondalar üretmeye devam. Bu noktada Assimilators ve baska Pilon hem insa etmek ve ag geçidi yaklasik% 75 oldugu zaman bu sizi durdurmak ve Sibernetik Çekirdek için kaydetmek istediginiz zaman oldugunu. Bir kez bu teknigi size Vespene gaz korumak için gerektirir Sibernetik Çekirdek sizin Assimilators her iki (daha önce mümkünse bunu) doyurabilecek basladi. Sizin Sibernetik Çekirdek gidiyor kez baska Pilon içinde çözgü ve sondalar üreten devam ve en kisa sürede size Sibernetik Çekirdek yapilir fark olarak çok az 2 Stargates içinde çözgü 300 Vespene gaz için bir süre beklemek olmalidir. Yani bir kez bu o çözgü simdi sondalar üzerinde Chronoboost kullanmayi birakin ve Void Ray Üretimi için kaydetmek istediginiz olmasidir vardir. Sadece bir tane daha Pylon almak ve bu noktada sadece Void isinlari kadar tasarruf odaklanmalidir isteyebilirsiniz.

Ben bu yüzden sadece 400 mineral ve 300 gaz var kadar kapali tutun ve hatta 6 tanesi var önce oyun üzerinde olacak zaman zaman% 95 iki üretmek bir anda 2 Void isinlari için kaydetmek ister. Simdi ilk 2 Void Rays var dek tamamen savunmasiz birakir gibi tamamen bu strateji yok ki acele her türlü karsi bu degistirmek için nasil hakkinda konusmak için. Bu strateji degistirmek için sadece Sibernetik Çekirdek uzatmak ve acele ve toplar genellikle size Void Rays çikmak için zaman satin sizin rampasi için bir duvar olusturmak için bu arti bir ag geçidi ve 2 Foton Toplar engelleyen kullanarak, bir Forge olusturmak. Bu strateji kullanarak oyunlari ton bu nedenle ve iyi sans uygulama kazanan oldum!