sözleri onur botter bir dünya itiraflari

Ben level 60 düzeyinde kapagi (ön genisleme) için 3 karakter oynamistir ve onlari tesviye üzerinde yanmis önce en az seviye 40 en siniflari oynadigi, geç beta beri World of Warcraft oynadiktan sonra. Ben daha hizli benim 36 Saman seviye olabilir görmek için WoWGlider (hangi beri mmoglider yeniden adlandirildi) kullanarak Haziran 2006’da Warcraft onur bot Dünya basladi. Bot sonra onu oynayabilir daha hizli seviye yoktu, ama is yerinde iken ben bot olabilir beri büyük bir fark yaratti. Özellikle her fraksiyonu için kendi profilleri olusturma ile, basinda üstesinden gelmek için bir ögrenme egrisi biraz vardi, ama adam buna degdi. Yani, herkes için buna deger? Eger sadece oyun oynamaya basladi, ya da hala ilk karakter üzerinde çalisiyorsaniz size simdiye kadar yapilmis en büyük oyunlardan biri oynarken üzerinde eksik beri No, bu bot için aptal olacaktir. Oyun oynarken aslinda yeteneklerini ögrenme ve beceri ve ögeleri kazaniyor, karakter tesviye kisisel tatmin büyük bir anlam verir, en azindan ilk bes kez bunu.

Eger pek çok karakter yaptiktan sonra, ya da en azindan baska bir angarya gibi hissetmeye baslayabilirsiniz tesviye, maksimum düzeyde bir veya iki tane var. Eh, bu bot bir yasam için bunu orada profesyonel botters oldugu gibi ben kadar dünyanin en etkili botter geliyorum devreye girer, ama Burning Crusade çikti zaman bir karakter seviyesi basardi var 1 iki hafta içinde 60. Gördügünüz gibi yaklasik üç buçuk hafta içinde 1 den 70 bot olabilir Post-genisleme böylece bot büyük bir güç tesviye tekniktir. Tabii, daha hizli elle bir çok sey olabilir, ama bu bot bu degil. Nokta, program sizin için isi yapmak izin vermektir.

Peki nasil güvenli ya da güvensiz? Ben üç kez yasaklandi oldum, bu yüzden kimse tamamen güvenli oldugunu söyleyebiliriz. Bu açiklama dogru hiç Warcraft bot Dünya kullanmaya çalisirken çogu insan var korkutup kaçirmak olacaktir. Bu bütün hikayeyi anlatmak degildir çünkü bu ile ilgili degilim. Oyun canli gitti beri 13 hesaplari vardi ve ben rahat botting 2000 $ üzerinde yaptik. Oldugunu ve eglenmek için bot, ben para etkileyici bir miktar degil ama para için botting benim temel amaci olmadigini biliyorum. Onlar ne yaptiginizi biliyorsaniz arada, profesyonel botters binlerce ayda dolar yapabilirsiniz. Bu aldatiyor? Evet. Bu oyunun ruhuna aykiri mi? Muhtemelen. Ben bunu yaparken baskalarina zarar muyum? Hayir arayisi alanlarda bot yok ve ben canli oyuncular içerigi blok yok. Ben de altin tarim niyetiyle bot yok. Ben her botter oyun benim ayni sekilde yaklasir çok iyi farkindayim, ve insanlar botters teslim gibi anlayabiliyorum, ama ben bunu yapiyor son 2 yil içinde herhangi bir pismanlik yok.

Bu yüzden soru, size Warcraft Onur bot Dünya kullanmaliyim? Bu senin kararin. Benim için sadece bir oyun, ben konu üzerinde ilgili kisiler tarafindan getirilen sonsuz etik sorular hakkinda endiselenmeyin bu yüzden. Evet, Blizzards EULA karsi ve ben yakalanmayin, ben de tam sonuçlari biliyorum. Ama bir hobi için benim ne. Ben bot gerçeklestirmek ve ne kadar hizli ben güç seviyesi karakter olabilir ne görmek ister. Eger risk alarak sakincasi yoksa, bot senin deger olabilir.