sözleri için kullanilmis kitaplar

Kitaplar muhtemelen bir sey ve WOW hakkinda daha fazla kendini bir istisna degildir ögretmek için en iyi araç ve kaynaktir. Warcraft basarili olmak için basvurular dahil edilmesi gerekir ile cephanelik ve kitaplarda çesitli araçlar ihtiyacimiz olacak.

Ben hayatim boyunca ilgileniyorum arastirma seyler için kitap ve makaleler kullandik. Okula, eglence keyfi için onlari kullandik, ve ben Warcraft hakkinda daha fazla bilgi için onlari kullandik. Bir sey takilip ve küçük bir yardim çekin ve yardim almak gerekiyor zaman disinda bir kitap kullanmak “nasil” üzerinde herhangi bir ders yoktur. Ben karakter daha iyi ya da sadece oyunun kendisi hakkinda daha fazla bilgi için kullanilmis kitaplar.

Arkadas ve dost sözleri topluluk üyeleri insanlar size oyun gelistirmemize yardimci olacaktir vardir deneyimlerinden yazdim birkaç kitap ve makale vardir size sorunlari çözmeye yardimci olabilir gibi.

Etkili bir kitap nasil kullanilacagi için, hareket, en iyi sekilde karsilamak için kapak okumak için degil. En iyi yolu, bir kaynak olarak kullanmaktir. Öncelikle ne onun hakkinda biliyorum bir kitap belki de yagsiz satin almak ve parçalari nerede oldugunu biliyorum, ama içindekiler tablosu bir sorun göz veya dizin bakmak ve ne zaman bir kitap kullanmak için en iyi yolu oldugunda Eger yasadiginiz sorun ile ilgili bir konu bulmaya çalisin. Iste size en çok ihtiyaciniz olan bilgileri konsantre olabilirsiniz sekilde.

Bir ansiklopedi olarak herhangi bir kitap düsünün. Ben de kapsayacak sekilde bir ansiklopedi okumus kimse görmedim. Bir ansiklopedi almak zaman yapmaniz ilk sey arastirdiginiz konu için bakmak. Herhangi bir WOW kitap ile bu ayni stratejiyi kullanin. Kitabin tamamini çok nadiren sizin için yararli olacaktir. Almak ve okumak istediginizi seçin. Eger kitap yapiskan notlar kullanmak ve bu bölüm hakkinda ne size hatirlatacaktir küçük notlar ile sayfalarda koymak isaretlemek için seviyor kisinin tip iseniz. Yüksek bir hafif ve isareti kitabin bölümleri kullanmak vurgulamak istiyorsaniz bu nedenle hizli bir sekilde bulabilirsiniz. Ben kitap isaretlemek için sevmiyorum çünkü Sahsen ben kitap isaretlemek için yapiskan pedleri kullanmayin. Eger belki baska türlü akliniza olmaz bir sey size hatirlatacaktir yakin kitap var oynarken.

Kitaplar kullanilacak ve ihmal asla çok degerli bir araçtir. Insanlarin “iyi” oldugunu iddia eden o kadar çok mesaj okudum, ama sonra okudum ve burada bu yana en iyi göstermek daha iyi bir sey yapmak nasil oldugunu bir kitap yoktur fark bir sey düsünüyorum. Eger gerçekten “iyi” okuma kitaplari olmak istiyorum ve bir okumadim kisi daha daha iyi yapmak için garanti olacaktir.