Sözleri – düsük düzeyde altin ipuçlari

Ilk olarak WoW yolculuk baslar ne zaman ne altin, hiçbir gümüs ve hiçbir bakir olacaktir. Alacaginiz tüm bir çanta, gida için genellikle yuva ve bir seydir. Altin baslayan gerçekten baslangiçta bir anlam ifade etmez … Ama daha fazla düzeyde, daha güçlü olursunuz ve yüksek size maliyetini karsilamak için bazi altin gerekir sizin meslek düzeyi. Her sey aslinda standartlarinda egitim, meslek ve beceri anlamina yarardan bakir, gümüs (bilge harcama) da ve bilge harcayarak baslar. Temelde daha pahali hale yüksek seviyesi olacaktir. Herkes yerine 40 düzeyinde 30 kendi baglar alabilirsiniz beri Altin daha da önem kazanmaktadir. Fiyat biraz degisir, ama varsa bu, özellikle de altin için henüz hatta çok bir 70 var mi birisi yeni için, altin büyük bir yiginidir.

Ben onun kirdi karakter ve böyle olmasi gibi biliyorum. Bir keresinde bir düsük düzeyde toon önce vardi, ve biliyor musun? O seviye 20 kadar onun ilk altin alamadim. Bu dogru. Peki neden söyleyecektir. Benim haydut simdi 70 ama seviyeleri 1 – 18 nasil altin veya ne anlama geldigini altin tarim almak için hiçbir ipucu yoktu. O ben tesviye her zaman ona gerek yoktu bu yeni vites satin müzayede evi kapali idi. Simdi bu vites gümüs sadece küçük bit oldu, ama ben herhangi bir altin kaydetmek yapmadim bir seviye veya 2 yerini bir sey satin zaman bosa çünkü. Ben onunla hiçbir sey yapamadi düzeyde olsa da demirciligi, serin oldugunu düsündüm, çünkü onu madencilik ve Demircilik verdi. Maden olsa olabilir. Üzücü olsa düzeyinde 19 kadar, benim cevheri kaydedebilirsiniz fark etti daha sonra 20 bir yigin için en az 1 altin için müzayede evi koymak kokusu degildi. Bu kadar fazla satilan ama her zaman degil. Benim sorun olsa böyle bir düsük düzeyde altin nasil bilmeden ve ben her zaman her yükseltilmis silah ve gerçekten, degil mi zirh gerekli düsündüm müzayede evi beni hayrete. Bu yüzden altin kadar kaydedilmis alma ile mücadele edilebilir herkese yardimci olmak için bu makalede bazi altin ipuçlari vermek istiyorum.

Bazi altin kayitli almak istediginizde, dikkate almak bir sey müzayede evi ve insanlar ne gerek. Bu hemen gerçekten olmasa da ihtiyaci var. Bu arz ve talep hakkinda, hatta bir seviye 10 bir sekilde biraz disinda WoW ekonomi yardimci olabilir.

Deli gibi satmak ögeleri genellikle:

* Bez
* Deri
* Bar / cevherleri
* Otlar
* Büyüleyici malzemeler

Simdi bu liste ile tek sorun listelenen isler 4 bu 4 meslek olmasi gerektirir. Akliniz mi karisti?

Bana farkli bu biraz açiklayayim. Deri elde etmek için bir yüzücü olmak gerekir. Cevherleri için benim için madencilik gerekir. Otlar / çiçek toplamak için herbalism gerekir. Garip toz, küçük isiltili parçalari ve gizemli toz gibi büyüleyici malzemeleri almak için büyüleyici gerekir. Onlar disari çikmak ve madde aramak için gerekli çünkü Simdi arayüz, madencilik ve herbalism meslekler toplaniyor. Aslinda bazi hayvan ve cilt onlari öldürmek gerekiyor çünkü çok arayüz degil. Ama sizin tarafinizdan çok degil, arama gerektiren ragmen otlar ve cevher ariyorsunuz. Oyun * mineraller için arayabilirsiniz bir islevi vardir * ve * hatta ögrenme birlikte otlar için * arama, sadece etkinlestirmek ve arayisi ya da sadece bir bitki veya cevher seyahat adresinden mini harita görünebilir gibi sag üst kösesinde. Bunu yapmak için gitmek ve sizin için orada bekleyen ne olursa olsun toplamak durumda. Simdi tekrar size sadece hiç bir anda 2 meslek olabilir bu her 3 olamaz. Onlar iyi para kazanmak ve ise baslamak zaman kolayca bu mesleklerin 2 kullanabilirsiniz çünkü arayüz / maden / herbalsim bahsetti. Onlari da tutmak gerekmez. Bir sonraki 5 için isterseniz – 15 düzeyleri yeni olanlar için birakin daha sonra istediginiz altin elde edene kadar meslek tutmak olabilir. Eger onun gerçekten. Her ikisi de aramak gerekir bu yana hizli bir ipucu olsa da, birlikte madencilik ve herbalsim yapmayiz. Bu arayüz ve madencilik veya arayüz ve herbalsim almak için daha iyi olurdu.

Büyüleyici hem de altin için iyi bir kaynaktir. Daha çok müzayede evi satilik yerlestirerek sonra sihirli ögeleri disenchanting için. Bu da tek sorun sonsuza kadar sürebilir düsük seviyede, sihirli ögeleri oluyor, ve her zaman akilli müzayede evi çalistirmak ve bunu yapmak için altin yoksa büyüden kurtarmak için sihirli ögeleri bir demet satin baslatmak için. Ben bir seviye 70 dek bu bir devralana Benim için bekledim, ancak bu bile daha sonra bir gelecek karakter olan deger.

Ve kumas … Eski bez muhtemelen her zaman bir satici olacak. Bile kendi keten kumas. Kumas baktiginizda ne kadar iyi olursa olsun. Özellikle terzilik ama ilk yardim için kullanilan ve hatta diger meslek bazen çok kumas ihtiyaci var. Eger arama yaparsaniz Müzayede Salonunda bez söyleyebilirim bir üst satici oldugunu. Benim sunucu her zaman kumas satan çok var. Sahsen ben her zaman 20 yiginlarinin içinde benim kumas satmak. Seviye 1 – 20 sonra keten kumas ve sonraki yün çok göreceksiniz. Eger keten kumas kaydetmek ve satmak olabilir ama baslayan. Benim sunucu üzerinde 1 altin 30 gümüs için bir yigin kadar satiyor. Bu ne kadar yukari ve satis oldugunu baglidir. Ayrica keten kumas genellikle 2 altin bir yigin üzerine gitmez çünkü bu kadar, böyle bir düsük düzeyde görülmektedir.

Yani bu bana nasil yardimci olur düsünce olabilir? Ben hizli ve etkili bir sekilde altin biriktirmek istiyorsaniz söyledi Peki gibi daha sonra düsük bir seviyede yapmaya baslayabilirsiniz. Ögeleri ihtiyaç vardir çünkü toplama meslekler çok yararli ve bazi insanlar ögeleri almak için ya da baslamak için meslek yok tembel lanetlemek için sadece bulunmaktadir. Bu ürün alma isi yapmak ve çaba için ödemesi yapilacak. Bez büyük bir pazar olan, ilk yigini almak ya da daha sonra satmak ne zaman genç ve sorgulayan ise kaydetmek için iyi. Çünkü

Insanlar o zaman onlar altin var ve bir yenisini almak çok meslek gerekmez, çünkü daha yüksek bir düzeyde birakin sonra toplama meslekler kullandiginiz Ben bir arastirma yaptim en kaynaklari ve anket göstermektedir. Ve bu ok. Bu sadece bazi altin tasarrufu ile ilgilidir. Bu yol da gitmek zorunda degilsiniz. Eger baslayan bu bakir ve gümüs bazi küçük miktarda bir araya gelecek çünkü kumas için çiftlik ve satmak, ve her zaman arayisi yapabilirsiniz. Bazi gümüs sinirli kaynagi tarifleri satin alma ve bazi tarifler için bir altin veya daha fazla olabilir yüksek bir fiyat için müzayede evi onlari satma oldugu gibi herhangi bir düzeyde sürece kullanabileceginiz bir baska seçenek.

Ben World of Warcraft oynamak ve beni ve birçok diger oyuncular için çalisti ne paylasmak istedim yok. Ben de sizin için çalisir umuyoruz.