sözleri addons dünya – arayisi yardim

Biz evde bir bilgisayar var ve World of Warcraft oynamayi seviyorum ama tüm karakterleri tesviye 5 kisi toplam sizlanan kabus oldu. Benim siram oldu zaman ben üzerinde çalisiyordu ne arayisi ben ne alan unuttum ve – biz umutsuzca bize seviyede daha hizli yardimci olmak için tasarlanmis bir eklenti gerekiyordu.

Biz su her bir macera yardimci gerekli:

Oyunu (degil ben oyun ve kilavuz arasinda ileri ve geri geçmek zorunda kaldi bazi kilavuz) üzerine ekle

Herhangi bir düzeyde herhangi bir karakter için Warcraft arayisi yardimi ile yürümek

Bu (sizin saatlerce etrafinda kosmak olanlari biliyorum ve sigir sarsintili bir yigin ve yarim kabarcik ile ayriliriz benim zaman deger degildi görevler ayiklamak zorunda kaldi?

Bu hepimiz için büyük bir sorun oldu – – biz rahat oyuncular ve bir bilgisayari paylasiyorsaniz, çünkü – ben Thottbot benim arayisi da ins aramak zorunda bende oldu her zaman – tüm wow quest dönüs ins nerede hatirliyorum hangi zaman toplam kaybi oldu!

Beni A B Noktadan Noktaya almak için en hizli yol göster

Yeni bir alani içine almak Uçus Yollar nerede söyle – Ben DK oynuyorum sürece tüm uçus yollari ve hala (Death Knights ücretsiz olarak sahip oldugum sinirli degilim nerede hatirlayamiyorum o zaman adil 🙂 –

Görevler herhangi bir alanda almak için tam olarak ne ve olanlari birakmak hangi söyle! Belki sadece benim ama ben bir arayis içinde açmak ve macera verici beni daha vererek devam ederken ben deli olsun. Ben o zamana kadar o bölgede disinda istediginiz, beni keneler! Arayisi mod o zaman kaybi çünkü bir arayis atlamak için ya da belirli bir görevi satiri bitirmek için bana söyler simdi heyecan olsun! SON Adalet! “Hayir ben yardimci olmayacaktir” Kendiniz yapin “dogru kokusmus yol kalmis!

Ögeleri / çetelerin her macera için ve benim Büyük Harita mini harita sadece üzerinde göstermek tam olarak nerede Tell Me.

Tam olarak ne zaman ve nerede sözleri görevler tüm dünyada ve hangi sirayla açmak için söyle. Simdiye kadar “düsünce” bir macera dönüs oldu nerede biliyordum – Sadece bu 10 dakika önce vardi kesin alan oldu ögrenmek için! Warcraft addons bu dünya ile bir daha asla bu konuda endiselenmenize gerek yok.

Eger gitmek ve ne yapmaniz gereken gereken tam olarak nerede oldugunu biliyor, çünkü oyun çok daha keyifli hale getirir. Eger oyun kapatin ve en kisa sürede size hemen ne yaptiklarini hatirlamaya çalisiyorum olmadan ya da nereye gitmek varsayalim sorgulayan içine dogru geri atlayabilirsiniz geri gelmek gibi birkaç saat için bir mola bile. Günün her uyanma dakika oynamayan rahat oyuncular için bu macera addons bir olmalidir vardir!

Lütfen tüm yeni karakterler tesviye hasta zor yoldan Warcraft tesviye addons bu dünya göz atin. Bunu ne kadar kolay sasiracaksiniz. Tekrar olmadan tesviye geri dönmek asla. Sonunda bir seviye 80 rahip ve 69 artik bir Mage üzerinde çalisiyor. Addons bütün çocuklar bunlari kullanabilecegi yeterli kolaydir ve bunu seviyorum – arti Thottbot onlar için daha fazla kendi arastiriyor aramak zorunda degilsiniz – Ben sadece onlari yeni karakter olusturma ve kadar kullanarak durdurmak için alabilirsiniz Simdi eger tüm Bos!

Görevleri tamamlayarak yerine onlari bakarak daha fazla zaman geçirin! Warcraft addons bu zaman tasarrufu dünya kontrol