sony playstation oyunlari eglence ön koltuk almis

PSP 3000 her yasta sizi iç çocuk için sunabilecegi çok sey olan bir mini bilgisayar olarak kabul edilebilir. Playstation 3000 gittiginiz her yere böylece kompakt. PSP 3000 daha iyi, daha net odak için bir genis ekran LCD ekran ile ince bir çerçevesi vardir. Dahili mikrofon ses eylem verir. Eger dahili video çikisi kullanarak hareket halindeyken ya da herhangi bir TV oldugunuzda PSP oynayabilirsiniz.

PSP 3000 Çekirdek Paketi bu birim için yapilan oyunlardan saat ile doludur, yalniz oynamak ya da arkadaslarinizla Namco Museum Savasi Koleksiyonu Dragon Kulesi, Ejderha Buster gibi zevk yirmi klasik atari oyunu vardir katilmak izin seçebilirsiniz , Pac Man, Bayan Pac Man, Galaxian, ve birkaç isim sadece Bosconian. Bu yerlesik çok 2 veya daha fazla oyuncu ile kablosuz özellikleri dahili veren çok sayida yarismalara katilmak olabilir.

PSP Go Cam size 40.000 adete kadar fotograf depolayabiliyor ve video 2 1/2 saat kadar kayit yapabilirsiniz bu kamera ile, hakkinda rave seydir. PSP magaza video, fotograf ve ses klipleri de düzenlenebilir. Düzenleme yazilimi, Go Düzen adli kisisel görüntüleme için bilgisayariniza görüntü ve fotograf yüklemek için ya da internet üzerinden baskalariyla paylasmanizi saglar.

Bu aksesuarlar gelince PSP aile ile, Playstation, PS 2, PS 3, eglence sizin hiç bitmeyen dünya sonsuz olacaktir dahil olmak üzere satin hangi sürümüne bagli olarak, birçok seçenek var. Orada bu sistemler için olusturulan her zaman yeni oyunlar, ve aksesuar listesi bugün ve dünkü Koleksiyon oyunlar da dahil olmak üzere devam ediyor.

PSP 3000 her yasta herkes, erkek, kadin veya çocuk için harika bir hediye olacaktir. Bir tek çocugu iseniz, çok çalma ile baskalari ile vakit geçirebilirsiniz. Eger tren, otobüs veya plan üzerinde uzun yolculuklar ele alirsak, PSP 3000, sirket devam edecektir. Eger yasli ama genç kalp iseniz, PSP 3000 zihin keskin tutmaya yardimci olacaktir. Hastaneler eglenceli asla, hiç önemli degil, sadece ziyaret ya da belki bir hasta, bir hasta olarak hayal edilebilir bir kalis geri kalani için sirket tutmak için, sizin için bir hediye ile çok kendi PSP göstermek sevdi .

Anneler ve Büyükanne büyüyen ailesinin resimleri bir sürü almak için gibi bir dogum günü partileri, oyunlar, PEHA, mezuniyet, ev isinma partileri, gelen, ve liste uzayip gidiyor. Bazi tesadüfen bu hafiza karti asmak mümkün olacaktir eger hafiza karti, saklamak için 40.000 fotograf kadar sürebilir, endiselenmeyin, aksesuarlar mevcuttur, ayni kapasite, yüksek veya daha düsük olan baska bir satin alabilirsiniz, tutmak tiklayarak ve sadece have fun.