sony playstation 3 (PS3) konsol donanim yorum

Bir video oyun konsolu satin almak isteyen herhangi bir oyun çesitli konularda dikkate sahiptir. Bu konular sonuçta satin alma kararini etkileyecek, ve bireysel tercihlerine bagli olarak, bazi kesinlikle digerlerinden daha agir olacaktir. Yani kendi tercihleri ??önce video oyun donanim bir parça satin almak için yola bilmek önemlidir. Sonuçta, video oyun konsollari üç yüz dolar ve bir parça maliyet, oldukça pahaliya mal olabilir. Burada neden bu Sony’nin PlayStation 3 (PS3) üzerinde bir inceleme olacak gibi olan, muhtemelen – Bu nedenle, her zaman ev biraz yapmak ve herhangi bir karar vermeden önce bazi degerlendirmeleri okumak için akillica bir sey.

Simdi video oyun konsolu sizin için en uygun olan kendi arastirma yaparken, performansi ile baslamak isteyebilirsiniz. Bu grafik ve CPU islem hizi gibi çesitli kategorideki performans vardir. Ama bu sadece CPU performansi bakarak baslayalim. Sony Playstation 3 (PS3) essiz bir hücre islemci sahiptir. Islemci çalisan bir cep islemci ayni zamanda bilgi islem tüm yetenekli birçok farkli hücreler olmasidir nasil. Bu bir video oyun konsolu piyasada sahip oldugu en güçlü CPU olun. Bazi yorumcular CPU kaynaklarini bu en çok kullanilan henüz iddia var ve bu bir ölçüde dogrudur. Ben, ancak, Sony için akilda gelecegi ile gelistirilmistir iddia ediyorum. Çok fazla ham güç ile, konsolu birkaç kisa yil içinde elde edebilirsiniz hayal etmek heyecan verici. Sony yöneticileri aslinda, daha ileri görüslü anlayisini benimsemis ve baslangicindan çok güçlü bir islemci sag insa etti. Bu nedenle, PlayStation 3 (PS3) pazarda geç geldi tüm iddialari sadece asilsiz oldugunu. Bu video konsol üzerinde gözlerini tutun ve yakinda birkaç yil içinde önderlik edecegiz.

Video oyun konsollari için endise bir diger ana alan, grafikler. Grafik her zaman en oyuncular arasinda konu hakkinda konustuk biri olmustur. Adil olmak gerekirse, oyuncular sadece her video konsoluna özel olan oyunlar ile grafik karsilastirmak gerekir. Odak uyumluluk yerine performans oldugu gibi çoklu platform oyunlari, tam bir video konsolunda potansiyelini kullanmak için tasarlanmis olmayabilir olmasidir. Herkes XBox ve Sony Playstation 3 (PS3) arasinda grafik performansi karsilastirma gibi görünüyor. Kendi test sonuçlarindan, Playstation çok daha keskinlik ile 3D render görüntüler. Ve bu da sadece yüksek son teknoloji ile elde edilebilir. Sonuç çok daha gerçekçi ortamlar elde edilmesi. Bunun için bizim sözümüze zorunda degilsiniz, sadece gözlemler kendiniz yapmak.

Ve son olarak, tüm oyuncular herhangi bir video konsol satin almadan önce özel oyunlarin listesini düsünmelisiniz. Bu faktör, ve büyük, bireyin kisisel tercihi çok büyük ölçüde baglidir. Biz grafik veya CPU performans sorunlari ortadan alabilirsiniz. Bazilari için, sürece oyun umurunda konsol, üzerinde oynanabilir olarak. Oyun bir oyun asik, ve kesinlikle ellerini almak gerekir eger o sahip konsol oyun desteklemiyorsa, o zaman o sans olmadigini. Bu yüzden bazi oyunlar kontrol etmeyi unutmayin ve onlara sik sahip oldugu konsol bakin.

Tüm Özetle, PlayStation 3 (PS3) üst düzey bir oyun makinesidir. Hiç süphe yok ki bu Xbox göre biraz heftier fiyat etiketi var, ama gerçek bir hardcore oyun hayrani iseniz, muhtemelen 50 ila 100 dolar fark akil olmaz. Bu söyleniyor, ben Sony de yöneticileri sikica onlar bir gördügünüzde gerçek oyuncular mükemmel bir video konsol biliyorum inaniyor eminim. Ve böylece daha yüksek maliyet getiren anlamina gelse bile, konsol, ötesinde rekabet yolu içine son derece gelismis donanim dahil etmek karar. Ve ben, eminim gelecek zaman içinde, tüm gerçek oyuncular, kabul ve Sony yöneticileri ile vizyon ve heyecani paylasmak için gelecek.