sony en ve microsoft numaralari gerçek veya kurgu

Bir yardim ama gerçekten konsol numaralari, satis, online hizmeti istemcileri, ne olabilir bu üst köpekler biri, bazi sayilar serbest birakir her zaman kikirdama degil, sadece ilk degildi kim digerine bu duyuru ile karsilanmasi. Ben her ikisi de “kaybetme degildir” diye müsterilerine güven vermek gerekir sanirim. Ama serbest bazi sayilar hakkinda bir seyler balik ve ben bunun altina almak niyetinde bulunuyor.

Sayilar yalan olabilir! Üzgünüz ama kimse burada yanlis sayfada oldugundan emin olun, bu konuda açmak için gerekli. Sayilar, yalan onlar tas koymak degildir ve tuttuklari ne olursa olsun gerçegi gibi görünen bir gerçegi içine manipüle edilebilir ama bir yalan yine de. Kesin bir örnek ister misiniz? Buraya gidin.

Süphe Microsoft’un Ingiltere Xbox Baskani tarafindan yetistirildi olarak Sony,, y Sony numaralari manipüle olup olmadigini bilmek istiyorum, biz yol oldugunu var simdi, çok endise duyuyorum bu iki sirket numaralari bulunmaktadir. Bu sekilde düsünün, bir o kadar kullaniciya sahip olabilir ya da o bir PS3 seviyor, bu yüzden Sony makine basina her PS3 ya da sadece bir hesap her hesap sayiyor? Tüm PS3 sahiplerinin% 98, bir sey bir PSN hesabi gibi bir sey anlamina gelir bu gün ve yasta hala inanmak zor bir sey. Oldugunu daha sonra ise

Ancak Sony ne Microsoft hakkinda bu numaralari, etrafinda oynuyor bir tek degil mi? Eh onlar dogru 28 milyon konsol satti iddia? Ama tüm bu konsollari, donanim arizasi yerine kaç tane? Ah “Donanim Ariza” bu RROD, E74 Hata daha iyi gelmiyor ve yeni sifat “tugla”? Ne yazik ki pek çok gurur Xbox sahipleri RROD olmanin tecrübesi ile er ya da geç karsi karsiyayiz, hatta birden çok kez var ve biz insanlar forumlarda gönderme ve bu inanmak ise, daha sonra 3. ve 4. konsollari birçok insan var. Yeni bir tane almak ve bir yenilenmis degil sansliysaniz yeni remplacements Yani, onlar toplam satis saymak mi? Bu müsteri için türetilmis bir konsol var sonuçta degil mi? Kendi XBOX (RROD daha baska bir sey size vidali temelde ise, ancak onlar tarafindan geri berbat RROD daha baska bir sey öldü çünkü garanti kapsaminda olmayan bazi insanlar da vardir, 3 yil süresi dolmus veya bazi nadir durumlarda yapim RROD.) Yani saymak gerektigi hakkinda öneriler için buraya gidin onlar iki kez kendi konsolu satin aldi diye mi?

Senin ne düsündügünü biliyorum, “Sony biraz daha kullanici sayilir veya Microsoft orada bazi çift Xboxs sikilmis eger son sayisinda bir fark yaratmak için gidiyoruz gibi, degil bu yüzden ne olur”. Ve cevap bu degil yani,, noktasi kendini biraz paranoyak bir sekilde zulmeden, biz yalan edilmektedir. Ve bu i biri için, sevmiyorum bir sey. Arti kimse onlari saymak duruma gelene kadar yaptiklari ne fark asla bilemezsiniz.

Peki ben gerçekten tam olarak ne anlama geldigini bilerek asla, çit her iki tarafindan, ortalikta dolasiyor numaralarini görmek için devam edecek sanirim. En azindan birisi yalan olup olmadigini, daha sonra herkes oldugunu biliyorum, tüm sonra, çünkü her zaman rekabet kadar maç var.

Bu makalenin tam grafik sürümü için, Sony’nin ve Microsoft’un numaralari kendinizi dogrudan lütfen: Gerçek veya kurgu?