sonik kirpi oyun serisi – eglence bir araya geldigi

Sony gerçekten Sonic The Hedgehog adli onlarin güzel Sega oyunun serbest insanlari hipnotize etti. Oyunun en iyi sey bu oyunun önemli andi karakter ve daha büyük bir izleyici çekti bu karakteri oldu. Bu Kirpi 1991 yilinda piyasaya çiktiginda Sonic, daha sonra aninda satildi oyun yaklasik 45 milyon kopya oldugunu söyleniyor. Bu gerçekten büyük bir basari elde etti ve bu bugün bile teselli üçüncü ya da dördüncü nesil yaris oldugunu nedeni, bu oyun özel bir yere sahiptir ve tüm oyuncular hala Sonic oynamak için eglenceli buluyorum. Ortak Sonic The Hedgehog adli sevimli karakter olan Sonic The Hedgehog çesitli oyunlar serbest birakildi bana bellek sokaktan asagi atalim. O bu oyunlarda eglence ve eglenceli temelini çünkü gerçekten bu karaktere Sonic Kirpi oyunu serisi basarisini özellik olabilir.

Sonic The Hedgehog oyunu serisi 1996 yilinda 1993 yilinda yayimlanan “Sonic Kaos”, 1994 yilinda “Sonic Triple Trouble”, “Sonic Blast” dahil, “Sonic The Hedgehog Cep Adventure” 1999 yilinda sahneye çikti, “Sonic Advance” hangi 2001 yilinda hazir hale getirildi ve daha sonra Sonic Advance devam filmi serbest birakildi.

Gerçek bir maceraci oyun oldugu için 1998 yilinda piyasaya sürüldü Sonic Adventure dizi içinde özel bir yere sahiptir. Bu bu oyun serisinin en popüler oyun olarak söylenebilir ki yalanladi olamaz nedenidir. Aslinda, bu oyunun hikaye hatti daha önce böyle güzel bir macera görmemisti çünkü sonuçta tüm insanlarin dikkatini var olan da çok ilginçti. Bu oyunun hikaye hatti çok özel ve gerçek anlamda Sonic The Hedgehog çikiyor. Bu oyunda, Sonic The Hedgehog Robotnik gönderdigi Chaos adli bir düsmani bir sehir kaydetmek zorunda kaldi. O tatil gelen döner ve Istasyon Meydani adli bir sehir Kaos saldiri altinda oldugunu bulur. Sonic The Hedgehog sehri kurtarmak zorunda kaldi ve bu arada, o olaganüstü ve sadece bir epik olan Kaos ile savasti. 2003 yilinda, “Sonic” serbest birakildi. Bu oyun da maceraci hikayesi özellikli ve Metal Sonic denilen düsmana karsi mücadele Sonic ve diger arkadaslar arkadaslik ilgiliydi. Maceraci hikayesi satir her zaman insanlarin dikkatini çekmek. Bu Sonic The Hedgehog oyun tasarimi sirasinda Sony maceraci hikayesi satir üzerinde daha odakli nedenidir. Aslinda, bu oyunun daha sonra dizi gerçek bir macera ile ilgili tüm vardi. Sonic The Hedgehog ile düsmanlari ile yüz-off gerçek eglenceli ve çesitli zorluklar geçmesi eglenceliydi.

Sonic serisi dikkat çekici oyunu Sonic Kirpi onun ezeli rakibi Dr Robotonik (simdi Dr Eggman olarak seçildi olan) bir prensesi kurtarmak için su bir sehre gider 2006 yilinda yayimlanan biridir. Sonic The Hedgehog gelecekte yeni bir tehdit kendini kurtarmak için bunu yapmak zorunda. Yolculuk boyunca yol Sonic ücretleri dikkat çekici ve eglenceli.

Sonic eglenceli ve çarpici harika Kirpi serisi altinda gelen birçok baslik var. Kesinlikle hepsini seveceksiniz!