sizin Tauren hizli seviyeye kolay yöntemler

Orada World of Warcraft birçok yaris ve bunlarin her biri ayri baslangiç ??bölgesi vardir, bu nedenle farkli kilavuzu her yaris için gerekli, ama sadece seviyesi yaklasik 12 kadar. Oldugunu Mulgore: Bu Tauren tesviye kilavuzu içinde, bildiginiz ilk bölgede baslayacak. Not: bir grupla çalisma size sürecinde takim arkadasi olacak, ama bir kez hizli toon seviyeye ögrenmek olarak görülmeye ilginç görünüyor olabilir, bir grup gerekmez.

Dogru yapmak için yolu verimli World of Warcraft ki mevcut arayisi sonra arayisi tamamliyor. Düzgün Bunu yapmak için iki önemli faktör vardir:

1. Zaman yapabilirsiniz, ayni anda birden fazla görevler almak ve sonra tekrar tekrar ayni yere etrafinda kosmak zorunda olmayacak sekilde bir alanda bazi görevleri yapmaya çalisin.

2. Çok fazla zaman kaybetmeden sadece gerekli görevler ve yeterli ödül ile gelen görevler seçin ve sadece zaman kaybetmeyin bir hendek.

Yani bu Tauren tesviye kilavuzu baslayalim. Ilk olarak, Grüll Hawkwind (yesil Tauren) ile konusmak ve “The Hunt Basliyor” olsun. Görevi bitirmek için yeterli Plainstriders öldürmek ve yagma bundan sonra, bölgenin güneydogusunda disari bas.

Isiniz bittiginde, macera açmak ve “The Hunt Devam Ediyor” ve sinif macera olsun. Eger beceri var sonra, Bas Hawkwind gidin ve “Bir Humble Görev” kabul. Greatmother Hawkwind bulun ve “Bir Humble Görev” parçasi 2 kabul. Eger islemleri yaptiktan sonra, geri Camp Narache gitmek, Bas Hawkwind için arayisi içinde açmak ve “Earthmother Törenleri” olsun.

Eger yeteri kadar deneyimi varsa, Cesur Windfeather ziyaret edin ve “Sharptusk Arasi!”, Daha sonra Dag Cougars gelen Dag Cougars postlar öldürmek ve yagma için güneye gitmek alabilir. Yaptin kisa sürede, tamamlanmis arayisi içinde açmak için görendir Graytongue bulmak ve sonra “Güç Yükselisi” alir.

Tamamlanan arayisi içinde açmak ve Grüll Hawkwind gelen “battleboars” kabul etmek Camp Narache geri gidin. Bundan sonra, dogu çalistirin ve Brambleblade Ravine yolunda battleboars öldürmek. Eger Brambleblade Ravine buldum zaman, basini elde etmek quilboars öldürmek ve Sharptusk.

Yaptik sonra, (63,82) gidin ve magara içine almak. “Camp Narache Saldiri” kabul etmek Kir-lekeli harita üzerine tiklatin. Su an için Camp Narache dön. Su anda, seviye 5 civarinda olacak.

Mümkünse birden çok görevler kabul ve takimlar: Yukaridaki hizli Tauren tesviye kilavuzu, ben size görevler baglidir etkili bir tesviye kilavuzun resim var eminim.

Elbette, yukarida kilavuz henüz mükemmel degil ve zaman zaman bir sonraki macera için nitelikli böylece eziyet etmek zorunda olacak. Ayrica, oyun ve yazili kilavuz arasinda geçis tutmak için can sikici bir durum. Oyun içi mod tesviye kilavuzu “taslama olmadan tam sorgulayan” ekran ve degisen tutmak zorunda kalmamak için: Temel olarak, her iki sorunlari çözebilir Tauren tesviye kilavuzu gerekir.