sizin Nintendo Wii üzerinde 411 olsun

Sana Nintendo Wii sahipleri için bazi çok heyecan verici haberler var. Ben bunu elde etmek için nasil size doldurmak için gidiyorum Homebrew ve indir harika ücretsiz oyunlar alabilirsiniz. Sizin Wii Homebrew ile sadece birkaç dakika içinde olabilir tüm yeni özellikleri hayran olacak.

Yani Wii Homebrew nedir sorabilir miyim?

Dosya indirme oyunlar, programlar, onlarin kullanimi için uzman oyuncular tarafindan olusturulan ve simdi neyse ki sizin için çok olan uygulamalar araciligiyla programlari. Onlar yazi kodlari (oyun) sifirdan veya mevcut platformu kullanarak ve ya daha iyi ya da oyuna yeni özellikler eklemek için degistirerek ya bunu yapmak. En iyi sey, ciddi oyunlar ve uygulamalar binlerce ve binlerce indirebilirsiniz böylece Wii Homebrew Wii veya Nintendo producre ile lisansli olmasi gerekmektedir olmasidir ..

Ama simdi için Wii kilidi alma konusunda odak saglar!

Wii Homebrew 2007 basindan günlerde konsol ilk olarak début yaparken aninda mc yüklemek için çünkü konsolun açilmasi Wii kilidini için sizin Garanti iseme anlamina Wii bir Mod çip yüklemeniz gerekir ama bu Homebrew dünyasina tek yoluydu. Simdi, yazilim dosyalari olusturmak için ekip Twizzer sayesinde, artik fiziksel olarak konsolunu açin ya da size Garanti tutmak için almak anlamina gelir herhangi bir sekilde elektronik degistirmek gerekir.

Kolayca yedekleme ya da düzenli ancak kullanilmayan DVD için geçerli Nintendo Wii oyunlari tüm kopyalayabilirsiniz Homebrew ile uyumlu bu yazilim ile Wii kilidini hakkinda en iyi sey biri. Tabii ki bos bir DVD olmak zorunda ama bu ok. Yani simdi güvenli bir yerde orijinal pahali oyun koymak ve sadece yapilan yedeklenmis oyunlari oynayabilirsiniz.

Ayrica tam anlamiyla bir Super NES, Sega Genesis, Atari bunu yapabilecegini adlandirin düzenli NES sizi istediginiz herhangi bir makineye Wii açmak oyunlar emülatörlerine oynayabilirsiniz …

Sadece tüm bu emülatörlerine,, uygulamalar homebrew oyun ne kadar maliyeti nedir?

Herkes indirmek için ve her sekilde tamamen yasal için tamamen ücretsizdir hiç bir sey …

Burada hile olsa size uygun dosya ve kolayca Homebrew için Wii kilidini yardimci olmak için bir rehber bulmak zorunda olmasidir … tek bir dosya özledim ya da ev yapimi içki hala olacak çalismaz Yazilimin bir yük degil edersek Ayni eski sikici Wii konsolu kullaniyor.

Siz de benim gibi ve çünkü sifirdan bir daha bir Wii oyun satin almak zorunda asla istiyorum, ve kolayca ücretsiz alabilirsiniz Homebrew oyun oynamak istiyorsaniz Yani o zaman Myhomebreware kontrol etmek gerekir. Tiklayin!

Onlarin kilavuzu gerçekten olaganüstü, onlar tam resimli rehber ve 5 dakika altinda homebrew çalisan olacak video egitimlerini birlikte izleyin.