sizin Nintendo Wii konsolu üzerinde esek kong gibi klasik oyun oynamak için nasil

En popüler erken Nintendo oyunlarindan biri Donkey Kong oldu. Ben bir oyun harcama saat unutmayin! Siz de mi o zaman bu kesinlikle Nintendo Wii sanal konsoldan indirmek istediginiz bir oyun. Çok Donkey Kong Jr ve Donkey Kong Country dahil olmak üzere sürümleri bol vardir.

Nintendo Wii tarafindan sunulan sanal konsol ile tekrar erisebilir. Sen aslinda Nintendo, Super Nintendo, Nintendo 64 ve Sega Genesis için yapilan oyunlar erisebilirsiniz. Bunlari indirmek ve oynamaya baslamak için de çok basittir. Simdi yeni oyun konsolu yararlari var ama gerçekten hakkinda nostaljik olan oyunlar ile olabilir.

Onlari indirmek için Eger internete Nintendo Wii baglamak gerekir. Kullanma kilavuzunu ve online hem de bu sürecin tamamlanmasi için tüm talimatlari vardir. Sorun sürecin bu bölümünün doldurulmasi yasiyorsaniz Ayrica müsteri destek hizmetlerine basvurabilirsiniz.

Bu islemi tamamladiktan sonra ekraninizda görüntülenir Wii menüden Wii Shop seçmek için Nintendo Wii kullanmaniz gerekecektir. Eger Wii Points Card kredi karti ile puan satin almaniz gerekir. Bu eski oyunlar her biri puan bir miktar mal olacak, ancak kart yerlestirmek noktalari sona asla. Bu bunu olarak istediginiz kadar yük ve simdi ya da gelecekte ya istediginiz gibi oyunlari satin anlamina gelir.

Mevcut olan oyunlarin tüm görmek için etrafina bir göz atin. Bir numara ya da bilgi sahibi olacak sansi vardir. Eger Nintendo Wii sanal konsolda oyun satin almaya hazir oldugunuzda sadece ekranda tiklayin. Bu hizli indirilebilir ve gelecekteki erisim için Nintendo Wii menü kalacak. Sadece bir kez oyun satin almak ve daha sonra sizin kadar istediginiz gibi oynayabilirsiniz olacaktir.

Baslatmak itibaren, bu oyunlari kaydedilir Nintendo Wii fwhere üzerinde yere yönlendirileceksiniz. Bu size istediginiz zaman kolayca erisebilirsiniz sekilde. Sansini çocuklar bunu ve yerde stratejilerini elde edene kadar eglenceli bir süre onlari yenerek var nasil ögreterek keyif alacaksiniz, bu yüzden önce bu oyunlarin çok oynamistir olmayabilir vardir.

Bu Nintendo Wii tüketicilere sundugu çok güzel faydalarindan sadece bir fazla. Onlar herkes için bir sey teklif duyunca çok dogrudur nedeni budur. Bu eski oyunlar, yeni oyunlar, ya da her ikisinin kombinasyonu içine ise önemli degildir. Eger video oyunlari için günün bazi zaman ayirdiginiz gibi hissediyorum zaman erismek için onlari bol olacak.