sirlari büyüleyici tesviye kilavuzu ortaya

Büyüleyici diger ticari becerileri biraz farkli bir beceridir. Hiçbir zirh parçalari ve hiçbir silah vardir. Baska yöntemlerle elde edilemez istatistik elde edersiniz. Boyun, bas parçalari bir büyücü mest olamaz. Bas adet ama sadece itibar saticidan simge satin alarak, büyülü, ve belli bir ün seviyesini elde ettikten sonra olabilir.

Eger büyülemektedir ihtiyaç ve bir büyücü bulamazsaniz, kesinlikle Müzayede Salonunda bakmak gerekir. Sadece yeni genisleme ile basladi verilirse yerlestirilen büyülemektedir bulabilirsiniz. Enchanters artik bir demirci gibi, ya da Leatherworker müzayede evi kendi ürün satmak böylece dolasmayi saglar büyülemektedir yerlestirmek ve bunlari satabilirsiniz.

Düsük seviyelerde çalisan deri diger ticari becerileri kadar karli olabilir. Biraz hazirlik ve daha özveri ile sadece size seviye olarak yapacagiz alt adamla düsük düzeyde saglayan, para büyük miktarda yapabilirsiniz.

ne malzemelerin diger kaynaklardan enchanters bulabilirim?

Enchanters disenchanting için toplu ögeleri büyük miktarda satin alabilirsiniz. Sadece sen, elde ne düzeyde ögrenmek ve daha sonra ögenin büyük miktarlarda yapmaya çalisiyoruz ne malzeme bulmak gerekir. Benim tüm taraflar için karli bile demirci veya leatherworkers bu düzenlemelerin bir olabilir aliniyor.

Yani sira, bu büyücü yerine onlari satin alma, malzeme için disenchanting ögeleri tasarruf saglar. Malzemeleri alma zaman zaman oyun yaklasik 5 yasinda olmak, zor olabilir, alt malzemelerin bazi insanlar bu ögeleri saklamak ya da satis aldirma basit gerçegi nedeniyle müzayede evi kullanilamaz. Hangi enchanters onlari almak için düsük düzeyde ögeleri büyüden kurtarmak olmasi gerektigi anlamina gelir.

kilavuz takip etmek zor olacak?

Degil en az. Kilavuzunu dikkatlice en az mali zarar ile büyüleyici sayesinde kolay ilerleme saglayacak talimatlari ortaya koydu adim adim saglayacaktir. Bu kilavuz için çagirir tarifleri alma, egitim para harcamak zorunda kalacak, ancak gerekli olandan daha fazla harcamak zorunda kalmazsiniz. 450 için yaptik sonra, sonra ek desen satin alma ve mal toplama genisleyen endise olabilir.

Bu müzayede evi çalistirmak, ve gördügünüz her desen kadar satin almak gibi büyüleyici beceri tamamlayana kadar cazip gibi, sadece kilavuz ayrilmamak gerekir. Eger kilavuzda seylere para ve kaynak degil israf, kendinizi gerekli çok daha fazla para maliyet sona erecek.

Verilebilir en iyi tavsiye, kilavuz sopa basitçe. Bu, test kontrol ve yeniden kontrol ve yanlis yolu asagi lider olmayacaktir edilmistir. Hiçbir karistirmasini ile hiçbir zaman istediginiz beceri düzeyi için alirsiniz. Bir 450 beceri büyücü olma sonunda obejective fayda vermez bir sey yapiyor olmayacak!