sinif partisi cadilar bayrami oyunlari

Eger en sevdikleri tatil ne çocuklar sorarsaniz, çogu çocuklardan büyük olasilikla tepki Halloween yakin ikinci gelen ile, Noel olacaktir. Bazi çocuklar ilk favori olarak Cadilar Bayrami seçecektir. Ama bu tatil, tüm goblinler ve hortlaklar ile, büyük olasilikla en çocuk ‘listelerinde üst iki favori tatil yapan.

Bu amaçla, o zaman, bir kisik Cadilar Bayrami sinif parti için her zaman eglencelidir. Eglenceli oyunlar ve aktiviteler çok ve ödüller için seker bol, her okul yastan çocuklar ile bir hit olmak için emin.

Nasil kabak bowling bir oyun hakkinda daha küçük olan çocuklar için? Bu ucuz plastik kabak tedavi kova bazi bulmak ve sert bir zemin üzerinde onlari yigini. Sen bunlari istediginiz gibi gibi yüksek yigini olabilir, ancak en az üç kova ile baslamak gerekir. Pek çok kova olsun, bunlari bir piramit yapabilirsiniz. Bazi hafif plastik toplari bul – plastik bowling toplari bunun için mükemmel. Ve çocuklar bowling gidelim! Çocuklar kabak baskanlari ve bu oyun için bir ödül almalisiniz oyun tüm çocuklar üzerinde çaliyor seviyorum.

Her yastan çocuklar kendileri ve onlarin arkadaslari disinda mumya yapma keyfini çikarin. Iste bu isler nasil. Bu tuvalet kagidi, çok ve tuvalet kagidi çok getirmek. 2 takim halinde çocuklar bölün. Eger çocuklar zamanlama basladiginizda, onlar tuvalet kagidi, mumya tarzi kendi arkadas tamamlamayi gerekir. Tüm sarilir ilk takim kazanir. Bir mumya gibi sarilmis oluyor Çocuk daha sonra korkunç bir “kükreme” ile tuvalet kagidi sal patlak ve oyun bu yüzden diger çocuk da sarilmis olabilir yeniden baslar. Bu oyun atmosfer eklemek için oynanan edilirken bazi ürkütücü Cadilar Bayrami müzik çalmak emin olun.

Daire zaman! Tüm çocuklar bir daire almak ve korkunç bir hikaye baslar var. Hikaye klasik ile baslayabilirsiniz, “Bu karanlik ve ürkütücü bir geceydi …” ve daha sonra daire içinde sonraki kisinin hikaye devam ediyor. Bu daire etrafinda hareket ederken her çocuk hikaye bir sey ekler. Çocuk genç iseniz, hiçbir korkunç unsurlari belirterek düz ve dar izin verilecektir üzerinde hikaye tutabilirsiniz. Çocuklar yasli iseniz, hikaye ne kadar korkutucu karar verebilirsiniz. Unutmayin daha yüksek ilkokul çocuk olmaz sadece oldukça korkutucu ve ürkütücü hikayeler, ancak bazi hatta “booger” ve “sümük” ve hikaye unsurlari “kusmak” ekleyebilirsiniz gibi. Bu hikaye bu tür hazirlanmak için vaktinden kurallari ayarlayabilirsiniz.

Hiçbir oyun klasik “müzikal sandalye” daha fazla yildir çocuk ilgi üzerine yapti. Bu sürüm Halloween müzik (“Monster Mash” ya da Michael Jackson “Thriller” düsünüyorum) oynamak ve ürkütücü ve sandalyeler etrafinda yaris ederken onlar gibi korkutucu olarak hareket için çocuklar soran içerir. Bu çocuklarin yaslari bagli olarak kurallari yapabilirsiniz. Örnegin, alt siniflarda çocuklar için müzik durana kadar sadece sandalye dolasmak için bunlari söyleyebilirim. Yaslandikça, size, örnegin sandalye dolasmak kadar korkutucu yüzler yapmak gibi zorlu ögeleri eklemek canavar püre (tek tek çocuk anlamina gelir ne olursa olsun) ve bunun gibi baska seyler yapabilirsiniz. Bazi yaratici cevaplar almak emin olabilirsiniz.

Çocuk cakewalks seviyorum, ama onlar sinifta pratik degildir. Ancak, bir tedavi yürüyüs olabilir. Bunun için sinifta yeterli alan kaydedin. Yine, bazi Halloween temali müzik çalmak ve diger okul olaylar sirasinda cakewalks için oldugu gibi çocuklar bir daire içinde dolasmak var. Bunun yerine onlari sayi kare ve dairelerle üzerine yürümek sahip, ancak, bunlari hayaletler, canavarlar ve benzeri resimlerini içerir karton disklere yürüyüs olabilir. Cakewalk çalisan kisi müzik durdurmak ve bir kabak kafa eslesen bir resmini çeker. Bunun yerine çagri “14.”, örnegin, cakewalk kazanani olarak, bu “hayalet kafa” ya da “canavar agzi” olacaktir.