simdiye kadarki en iyi wii aksesuarlari

Weeeeee! Bu Nintendo 64 simüle 3D gamins ortaya çikisindan bu yana oyun ilk büyük yenilik (yeni medya türleri ve daha iyi grafik disinda) idi. Bir Wii çok eglenceli … ama aksesuar serin bir tamamlayici olmadan, üzerinde lastik pantolon ile bir slayt asagi gidiyor gibi! Bugün ultra-özel ve en iyi all-yönlü bazi iki, simdiye kadarki en iyi Wii aksesuarlari bazi göz atin.

Ekstra Wii denetleyicileri

Eski anti-sosyal oyun konsollari dogrudan aksine, Wii oynamak için biri oldugunda HEAPS daha eglenceli. Hemen hemen her spor oyunu ekstra Wii kumandasini ve Nunchuck olmadan hiçbir ise yaramaz, ve bir 40-inç televizyon ekrani var ise siz de onu kullanmak ve sizinle aile oyun Super Mario Galaxy izin verebilir!

Sarj istasyonu

Bir Wii paranin karsiligini almak için gidiyoruz, kesinlikle bir sarj istasyonu gerekir. Pilleri her zaman (bir kötü adam yenmek için hemen vardi özellikle) yerine eglenceli degil.

wii tekerlek

Bir sürüs oyunu somun iseniz, Wii tekerlek oyun oynamak için biraz gerçekçilik eklese. Hemen hemen tüm sürüs Wii oyunlari tekerlegi ile uyumlu, ama asla gerekmez.

wii denge tahtasi

Eger snowboard, kaykay veya savas oyunlari içine iseniz, Wii denge tahtasi deneyiminizi için harika bir ektir. Baslangiçta Wii Fit için tasarlanmis, ancak daha sonra evde yoga alistirmalar Anneler stresli disinda bir pazar buldu.

Wii MotionPlus

Wii Sports Resort hemen hemen her seyi MotionPlus eki yararlanabilir, ve golf ya da tenis oynamak istiyorsaniz siz de gerekir – MotionPlus eki gerektiren birçok oyun dogruluk büyük ölçüde saglar.

Wii kilicin eki

Kim perde çubuklar, sopa ve süpürge onlar Luke Skywalker taklit için bulabildigim kollari ne olursa olsun kullanarak, bir çocuk olarak evlerinin etrafinda kosmak degil mi?! Bir sey üzerinde çaldi ve kirik var kadar olmasidir. Bir ‘büyük kisi’ olarak, Wii isin kilici eki aslinda zarar potansiyeline olmadan swordfighting olabilir en eglenceli. Bir Zelda ve Star Wars Wii oyunlari için bir zorunluluktur.

Wii istaka

Bilardo bir isaret olmadan oldukça sikici – gerçek hayatta oldugu gibi bu Wii gibi dogru! Wii istaka biraz deli görünmesi etmez … ama bir kez kapilari kilitli veya bilardo tomurcuklari fotograf çekmek için degil yemin ettik, gerçekten bir eglence için-olmasi gerekir!

Wii gitar

Bazi gruplar standart olmayan bir Wii kumandasi (Guitar Hero ve Rock Band gibi) gerekir … ve her zaman oyun ile birlikte satilmaz! Ama sadece elinizde bir Wiimote ile rock degil – bu bazi uzman oyunlar için bir esastir.

Wii jeneratörü ve diger silah ekleri

Evet, Wii kimseye penceresinde bakarak deli görünmesini saglar. Bunun yerine garip sekilli beyaz bir sey daha elinde bir silah varsa Ama, en azindan ciddi bakacagiz … sadece zirdeli! Wii jeneratörü ve diger üçüncü parti araçlari gibi silah seklinde ekleri genellikle çekim oyun oynamak için gerekli, ama tekerlek gibi onlar kesinlikle bir katki vardir.