silent hill kökeni ücretsiz indir

Silent Hill: Origins bir playstation özel video oyunudur. Bu PlayStation 2 ve PlayStation Portable için kullanilabilir. Silent Hills: Sifir Japonya’da: Origins adi Silent Hill tarafindan bilinmektedir. Bu bir hayatta kalma korku video oyun türünü tasiyan Silent Hill serisinin besinci oyunu. Bu PlayStation Portable ve PlayStation 2 için Monolith Productions için doruk stüdyolari ile isbirligi içinde Konami tarafindan gelistirilen ve yayinlanir. PlayStation Portable, Silent Hill: PlayStation 2 sürümü 4 Mart 2008 tarihinde yayimlanmistir ise kökenleri 6 Aralik 2007 tarihinde yayimlanmistir. Sadece tek oyuncu modunda geliyor.

Silent Hill için arsa: Origins önce önce oyuna 7 yil ayarlamak ve merkezi karakter olarak Travis Grady alir. Travis Grady unutulmaz kabus problemi yasayan bir kamyon soförü oldugunu. Silent Hill hikayesi: Travis Grady kamyon bilinmeyen bir rakam inme oldugunda Origins ilgi alir. Sekil Olayda Grady zarar sorumlu olan bir kiz gibi görünüyor. Kiz görünür ve çok zaman yok Travis önünde ama baska bir kisi onu görür. Silent Hill: Origins bütün hikayeyi unutulmaz olaylar Travis Grady ile oluyor ama her sey oldugu gibi normal bir hale geldiginde Travis mutlu sona veren etrafinda döner.

Silent Hill: Origins hikayesi üçüncü kisi bakis açisiyla anlatiliyor. Oyun Silent Hill serisinin geçirgen oyunlar benzer. Ama simdi oyun 3D kontrolleri yerine olarak serinin önceki oyunlari tasvir tanki kontrol sahiptir. Silent Hill: Origins artik kullanicilarin hemen silah kirilmalari önlemek için d-pad ile silah arasinda geçis yapabilirsiniz. Oyunda silah daha yikici ve ayni zamanda oyun özelligi daha önceki oyunlari daha yakin dövüs oldugunu. Silahlar Silent Hill dahil: Origins çekiç, ingiliz anahtarlari, plakalar, tost makinesi ve televizyon gibi bulunmaktadir. Düsman Travis tutabilir ama oyuncu bazi kombinasyonlari kullanarak kaçmak anlamina gelir bir ugrasmak sistemi vardir.

Silent Hill: Origins olumlu elestiriler var. Oldukça hepsi ama en olumlu degildi. Oyunun grafikleri PlayStation 2 için her zamanki kalite oldugu söyleniyor ama grafik Play Station Portable sürümü için elestirilmistir. Kaynak içinde yeni bir sey vardir: GameSpot sadece Silent Hill belirten bu 6.5 verdi. Origins: sen Silent Hill özgür olabilir. Origins: Asagida ücretsiz Silent Hill indirmek için bir baglantidir. Origins: Silent Hill Origins indirmek için sadece özgür Silent Hill indirebileceginiz üçüncü kisi sitesine götürecektir linke tiklayin.