siddet içeren video oyunlari. gerçekten bir sorun bir yetiskin sadece degerlendirmesi yardim edecek

“Siddet video oyunlari Amerika gençliginde siddet neden olan!” Bu Son zamanlarda daha fazla isitme edilmistir seydir. Temelde yerine gerçek sorunlari daha video oyunlari sonra giderdim korkmus Politikacilar, gelen. Tabii video oyunlari onlar geçmiste oldugu daha fazla grafik siddet var. Bilgisayar grafikleri çok daha gelismis bir kaç yil öncesine göre çünkü Ama bu sadece bu.

Geri Temmuz 2005 yilinda, Senatör Hillary Rodham Clinton (NY) o çocuklarin elinde uygunsuz video oyunlari tutmak için mevzuat tanitacak duyurdu. Video oyunu: O da “San Andreas Grand Theft Auto” görünen grafik pornografik ve siddet içerikli kaynagini belirlemek için derhal harekete geçmesi için Federal Ticaret Komisyonu (FTC) çagirdi. Bu grafik içerigi internette yaygin olarak kullanilan asagidaki talimatlari ile kilidi olabilir ögrendikten sonra. Senatör Clinton düsündüren olan önlemlerden bazilari bir Yetiskin Sadece (AO) degerlendirmesi siddet içeren video oyunlari derecelendirme bazi degisikliklere vardir. Ayrica O Hükümet oyunlar degerlendirmesi takip basarisiz perakendeciler pesine ve insanlar resit video oyunlari satmak önerdi.

Tamam bu yüzden video oyunlari perakendeciler oyunlar degerlendirmesi takip ve küçüklerin satmak olmamalidir. Ama bu bir sorun gerçekten büyük? Ben olmaz demiyorum, ama zor magazalar küçük çocuklara M Anma oyun satiyoruz inanmak bulmak. Belki de siddet içeren video erisimi olan çocuklarin bu sorunu Ebeveynler yani, baska bir yerde isaret olabilir! Oohh ama, dogru onlarin suçu olamaz? Bu tho gibi, hiç kimse kendi bu gün için sorumluluk alabilir görünüyor. Benim de 2 çocugum var, ve benim çocuklar oynarken tam olarak bilmek. Ben nasil bilebilirim? Çünkü oyun satin alan kisi benim ve benim çocuklar asiri siddet içeren video oyunlari oynamak için izin vermez. Ben Çocuklarim biliyorum ve onlar oynamak için yeterince olgun ne video oyunlari biliyorum.

Bence bir Yetiskin siddet içeren video oyunlari için sadece degerlendirmen eklenirken olarak, sadece sansür baska bir seklidir. Tabii ki bu yasalari uygulamak için çalisiyoruz Politikacilar ayni fikirde olacaktir. “Bu çocuklari korumak için var” onlarin ralli çigligi gibi görünüyor. Peki neden bir tür sansür oldugunu ben diyorsun? Siddet içeren video oyunlari bir Yetiskin Sadece degerlendirmesi varsa, en büyük perakendeciler kendi magazalarinda oyun satmaz çünkü. Video oyunlari büyük çogunlugu magazalarda satilan ve çevrimiçi olmadigi için, bu sakat video oyun üreticileri olur. Bu oyunlari yapmak için milyonlarca dolar mal, ve magazalarda oyun satamazsiniz eger o zaman büyük olasilikla sadece bunlari yaparken çikilacak. Bana sansür gibi geliyor.

Benim önerim siddet içeren video oyunlari “çocuklarinizi koruyun” yardimci olmak için bu kadar, ANA olmak ve kendi çocuklari izlemek için. Çocuklar oynuyor ve uygunsuz ise, onlari oynamak için izin yok ne video oyunlari biliyorum. Biz nasil bizim çocuk yetistirmek için bize söylüyor, bizim omuzlari üzerinden Big Brother gerekmez. Belki Washington’da bu politikacilarin bazi gerçek sorunlari dikkat çekmek ve bize video oyunlari çocuklarimiz için uygun ne karar versin gerekir.