sicak psp video oyunlarindan biri bir yorum – Olympus savas zincirleri tanrisi

Chains of Olympus hikayenin merkezi parçasi olarak siddet tanri gibi Kratos karakteri görür. Playstation2 için Savasi’nin Tanri’ya bir habercisi olarak ayarlayin, oyun Tanrilarin için Kratos ’10 yil hizmeti araciligiyla orta noktasinda yer almaktadir. Büyük ölçüde oyunun muhtesem sanal dünya ve kontrol sistemi için sadik hayranlari ve elestirmenler tarafindan takdir, hiçbir sekilde oyunu, sinirli bir hikaye hatti boyunca cansiz bir an üretir.

oyun:
God of War, Kratos, karisi ve çocugu kesim içine aldatildigini sonra takip yildir tanrilarin hizmetine kendini taahhüt eder. War serisinin Tanrisi maruding Iran askeri kasaba sonra bakmak için Attika geleneksel sehir yöneltiliyor yaptigi hizmet, yarisina zaten, Kratos vardir. Pers Krali, günes aniden setleri tüm yenerek sonra. Tüm dünya karanlik içine düstü ve tanrilar çaresiz biten ile, Kratos artik tanrilara onun garanti yerine geri göklere canlandirmak için bir arayis Helios yola gerekir. onun çok kendi kurtulusu arasinda seçim yapmak ve imha tüm antik dünyayi kurtarmak büyük ikilem ile karsi karsiya önce simdi Yunan efsaneleri en korkunç yaratiklar bazi ilgilenmek zorundadir basarili olmak için.

Oyun yarismaci basrolü, Kratos gibi yildiz için güçlü olmak ile, kavga ile bir 3. sahis aksiyon macera oldugunu. Basilisk, Charon, Persephone ve Pers krali: oyun tüm dört boss dövüsler sahiptir. Degil büyük bir savas serisinin iyi sevdim Allah’in PSP konsolu uyum için degisti. Kratos hala onun baslica silah tasir ve güç onun yeteneklerine kirmizi küreler toplar.

özellikleri:
– Klasik oyun daha önce bir PSP konsolu üzerinde hiç görülmemis bir ortamda, Yunan efsaneleri karakterleri mücadele etti.
– Klasik vurus ve dramatik kamera açilari ile Kapsamli grafik.
– Oyun taze mücadele hamle kitleler ile birlikte gelir. Oyun Playstation2 bu ayni kontroller korur hem de omuz dügmelerinin ve analog geçis yapar.
– Bulmacalar: onun arayisi içinde geleneksel dünyada Kratos hareket ettikçe, o zor kutusu tarzi bulmacalar ve akillica oyun iç içe QuickTime olaylar, bir labirent geçmelidir.
– Arama: Kratos gibi, antik Yunan mitler karanlik dünyasini kesfetmek için olsun. Sag Tartarus en karanlik Derinliklere Hades Gates gelen vahsi dünyada geçmektedir.
– Boss savaslari: düsman ile kapali Yüz ve güçlü rakipleri ile en zor patronu savaslari bazilari için hazir olun.
– Büyücülük büyü, kalkan ve Kaos marka Biçaklar dahil olmak üzere özel ve vahsi silah.
– Ödül Bayilik kazanan: Oyun zor durumda Gamefan tarafindan 2008 yili en iyi oyun ile birlikte birçok ödül aldi. Ile oyun önde gelen inceleme sitelerinde tüm mükemmele yakin bir puan verilir.
– Dawn motor da hazir Tescilli

Karar:
At Dawn Hazir el konsollari için oyun iyi bilinen desen flouting sasirtici grafikler ve muhtesem hikayesi bir oyun yapmak basardi. Ihmal çoklu oyuncu modu bazi gücendirmek bile, oyun hala bu kamera açilari gibi çesitli diger özellikleri nedeniyle kiskirtmak ve bulmaca insa basariyor. Oyun bir Toplam herhangi bir PSP konsolu sahibi için satin almalisiniz.