sicak playstation tasinabilir el oyunlarindan biri bir bakis – fifa 09

Futbol fightinging canavarlar ve kötü adamlar gibi çekici olarak olabilir mi? Açik cevap güçlü bir ret olmali. Ancak Electronic Arts son on yil içinde kendi çok iyi sevdim FIFA serisi ile baska kanitlamistir. Oyun son yillarda en iyi satan oyunlarindan biri olmustur. Ancak yillar geçtikçe fanlar bir hikayesi eksik bir oyunda belirgin olacagini oyun zayiflik whinged var. Ama serinin ’09 sunan tüm grumbles bakiyor.

oyun:
Eger FIFA adli bir oyundan ne israr edebilir? Kesinlikle! Futbol. Sen ile-top (Üçgen), geçis (X), çapraz (Kare) ile mümkün oldugu kadar çok karisimlari var ve rakiplerinizi üzerinde zafer için çalisirken (Circle) çekebilirsiniz. Düzenli sürat (R omuz) ve beceri (L omuz) sayesinde, kepçe döner, gökkusagi sinema, topuk-to-topuk gibi moderen hareket darbelere ve top rulo size benzer futbol oynamak için otuz iki hamle toplam atalim bir profesyonel.

Daha yeni uyarlamasi maç günü is yaparak puan almak için izin verir. Eger ekstra puan biriktikçe, size futbol yeteneklerini artirmak için seçeneginiz vardir. Size yol araciligiyla seviyeleri, daha puan alan ve yeni yetenekler ögrenme çalistirmak olarak, dünyanin en iyi futbol yerleri bazi katilmak için firsat verilmistir. Gibi FIFA 08 diger oyun yöntemler de bu degisim içinde korunur ve “Yönetici” “yanlisi olmak”. Oyun solo ve çok oyunculu modlari için kullanilabilir.

özellikleri:
– 5 yüz ekipleri ve seçim yapmak için rozetleri ve renkleri de dahil olmak üzere otuz liglerde asan özelligi.
– Güçlendirilmis grafik motoru oyun için en, pragmatik duyarli ve akilli fiziksel eylem sunar. Oyunculari daha hizli ve daha hizli ve saha yuvarlak daha akici hareket.
– 4 ek hareket sizin topu ile eglenmek için otuz iki hamle toplam vermek için montaj artirmak.
– Farkli bir kamera bakis açisi size “Be a Pro” modunda oyuncu izlemenize izin verir. Kamera dinamik yakinlastirma ve daha iyi hareket yönetmek için izin olabilir.
– Futbol IQ en yeni render, v2.0 gizli içerik kilidini Sinav modunda futbol bilgileri test etmek için izin verir.
– Be a pro moduna Donanim profesyonel bir oyuncu almak ve onun hareket ve konumlandirma becerileri ögrenmek saglar. Ayrica arkadaslari güven tanitmak ve kendi oyun de etkileyebilir. Her noktada performans araciligiyla ayrintili bilgi izleyin.
– Oyun artik tamamen revize çarpisma algilama rutin vardir. Bir çarpisma daha güçlü oyuncular küçük oyuncular asagi vurus yapabilir ya da kendi vücut ve silah ile hepsini kalkan.
– Gelismis çekim islemleri size çekim üzerinde gelismis kontrol ve gelismis bir grev orani ettik izin saglar.
– Özellikle büyüleyici bir nitelik Interaktif ligler oldugunu. Bu oturum ve Barclays Premier Lig, Bundesliga, Italyan Ligi, Fransa Ligi veya Meksika 1. Bölümü ve Meksika 1. Division zorlu rakipler karsisinda favori kulüp için oynamak anlamina gelir.

Karar:
FIFA 09 oyun bir futbol yildizi yasam içine çekti almak için kesindir. Bu hayal kirikligi içinde hava delme, zevk size kükreyen var ve son olarak daha için nefes nefese neden olacak. Son derece görünür oyun degisiklikleri ve algoritmalari gelistirmeleri de dahil olmak üzere, FIFA 09 oyun tam bir futbol taraftari ve rahat oyun her ikisi için satin almalisiniz.