seaserpen en maplestory dükkan izni kilavuzu

Bir dükkan izni almak mesos yapmanin en dogrudan ve genellikle en kolay yöntemdir. Bu fm (serbest piyasa) alisveris ve nasil elde etmek için nasil kurulacagini soran insanlar görmek nadir degildir. Asagida izni ve nasil kullanilacagini temellerini elde etmek için nasil bir örneklerde oldugu.

Bilmeniz gereken ilk sey Maple Story çogu sürümlerinde, bir magaza izni satin almak için gerçek para maliyeti, olmasidir. Önemli not: yeni bir yama bir degisiklik nedeniyle bir Level 16 (lvl 16) alisveris Küresel Maple Story (gr) olarak izin ve ayni zamanda Maple Story diger sürümleri olasi için gereklilik yoktur.

“Nakit alisveris noktalari” Ürünü Döviz çesit izin Maple Story 1 veya 2 sürümleri, görünüse göre, vardir. Bu kilavuzda ve Maple Story Küresel, degisim sistemi Maple Ticaret Sistemi (MTS) denir.

Ayrica nxcash olarak bilinen “noktalari”, bir-nakit, veya ne olursa olsun oynuyor sürümü için nakit olarak kullanilir (onlara puan veya “nakit alisveris noktalari” arayin.) Elde etmek için size elde web sitesi oturum zorunda Lütfen Maple Story sürümü ve ödemek ve “nakit alisveris noktalari” almak için web sitesi yönergeleri izleyin.

Genellikle “nakit alisveris noktalari” web sitesinin açilis sayfasina düsünce alabilirsiniz. Isiniz henüz bitmis degildir. Eger puan almak sonra, oyuna geri oturum açmaniz gerekir. Sadece asagidaki adimlari takip edin:

1) nakit alisveris girin

2), ETC sekmesini seçin

3) Daha sonra magaza alt sekmesini seçin.

Bu bölümde, en az 1 alisveris izni tür, yani sira çok sayida diger alisveris ilgili ögeleri görmelisiniz. Sadece alisveris satin tiklatin istediginiz ve oyun yönergeleri izleyin izin verir.

4) Istediginiz Magaza Izni seçin ve yönergeleri izleyin.

Normalde seçim için magaza izin çesitli vardir, ancak, size satin alma yapmadan önce düsünmelisiniz faktörler vardir. Açikçasi izni için yeterli para olmasi gerekir. Küresel Maple Story üzerinde magaza izinlerin ucuz kabaca bir gün pennies ve en pahali izni, günlük olarak kullanildiginda, bir dolar yaklasik bir gün maliyeti. Ayrica diger kaynaklar gibi, bilgisayariniza, bilgisayarinizin istikrar ve ag istikrar erisimi olan süreyi göz önüne almalisiniz.

Su anda gerçekten dükkan izni sadece iki ana türü vardir. Düzenli magaza izni ve ise tüccar vardir.

Düzenli magaza izni bilgisayarinizda olmasi ve serbest piyasada karakter mevcut ile Maplestory oturum, sadece sohbet için izin gerektirir. Bu en ucuz izni ve bilgisayar kaynaklari ve para varsa tercih edilen biridir. Eger istikrarli bir bilgisayar ve / veya internet baglantisi yoksa, bu sizin için bir seçim olmayabilir.

Ise tüccar muhtemelen sinirli bilgisayar erisiminiz varsa daha iyi bir seçimdir. Ise tüccar farkli stilleri ve süreleri olmasina ragmen, hepsi sizin için mallar “satmak” için ayni temel islevi, yani, var. Bu oturum veya bir ise tüccar yararlanmak için serbest piyasada bile mevcut olmasi gerekmez. Tüccarlar hangi en yaygin, seçim farkli “görünüyor” var ise, bir mantar görünümlü dükkani. “Robot” dükkan ve GMS gibi kahve dükkanlari da vardir. Ise tüccar sadece bir bilgisayar ve bir bilgisayara sürekli erisim yoksa en iyi seçenek, ya da istikrarli bir kurulumudur. Ise tüccar olumsuz daha maliyeti ve en az her 24 saat sonra sifirlamak için olmasidir.

Eger izin aldim sonra 5), ??nakit öge Listeden envanter için izin tasimak zorunda. Izni çift tiklayarak envanter yerlestirecektir.

Lütfen izin güvenle envanter bir parçasidir kez bir dükkan açmak nereye oyunda bir pozisyon ulastiginizda 6), size izin sadece çift tiklayin gerekir. Örnegin serbest piyasa odalarinda bir yer bulun. Eger bir yer buldugunuzda, sadece alisveris için bir isim eklemek ve açik tiklayin.

Bu kilavuz ile gitmek Pictures Web sitesi asagida belirtildigi de teaser bulunabilir