scrabble oynamak için ipuçlari

Scrabble 1933 yilinda bir kelime oyunu ile müdahalesi basladi Alfred Butts adinda bir issiz Amerikali tasarimci tarafindan icat edilmistir. Adim ilkel adli Lexico, Butts adim takip eden bes yil içinde oyun gelistirdi.
Eger kaybetme ile hasta iseniz, burada oyun daha iyi yardimci olmak için bazi ipuçlari.
“Bebek” kelimeleri kullanmiyoruz. Bununla ben gibi kelimeler kullanmaya baslamak yapmak degil düsünüyorum “inek”, “”, “günes” “go!” Bu sözler degersiz ve deger çok, çok birkaç nokta vardir. Eger tüm potansiyel kelimeleri tekrar muayene varsa bu uygulamak için sadece zaman vardir. Senin için baktim ve geri egitimden düsünen büyük kelimeler için beyin de almis gerektirir niyetinde. Eger bütün bunlar yapilir ve henüz clueless, ve sonra devam edin ve üç nokta kelime uzandi. Varsa
Gemide düzenleme gereklidir. Çekim olarak Tabii, kareler çift ve üç kisilik sizin harfleri ve kelimeleri arzu en yüksek derecede oldugunu. Ama o kareler kullanilabilir degildir zaman harfleri ve kelimeleri çogaltmak için baska yollar vardir. Mümkün oldugunca her iki kelimelerin çok mektup olarak toplanti, zaten olabildigince masada bir kelime karsi oldugu kadar sizin kelime oynayin. Çogaltan kelime her harf, ya da en azindan siraya yetenegine sahip gibi birçok karolari gibi.
Scrabble oynarken baska ipucu, yönüyle yaymak için oldugunu. Daha sik, insanlar scrabble oynamak üzerinde izlerken, onlar sürekli bir tarafi, ya da bir köse üzerine karmakarisik kendi kelimelerin tüm kadar gibi degil. Bu süre ok, ama sonunda kelimelerin play off için herhangi bir yer yok, ve seçim çok daraltilmis gider. Aksine bu yapmanin, yönüyle esit kelimeleri yapmak için aramak, bu daha büyük bir seçim için izin verir, ve büyük ve daha iyi sözlerle sona erecek.
Scrabble yardimci bile uygulanan fayans bos bir karo kelimeleri alacak bir olaganüstü bir araçtir.
Asagidaki uç utile kelimeleri dikkat etmektir. Ben bir kitap deposunda geçen gün oldu ve ekranda at anatomisi bir poster vardi – potansiyel utile kelimelerin düzenli bir altin madeni. Sadece iyi bir sözlük üzerinden tarama bir amusive ve utile recitation. Sürekli banyoda bir sözlük tutun ve doganin is mesgul oldugunda, keyfi açin.
Sizin direnisçiler için fayans görmek izin vermeyin. Bunu büyük bir anlasma degil, ama bir rakip bir kiremit oyunu bitirebilirsiniz görmek icar, bir iki veya üç nokta oyun asagi gelirse gebe olabilir. Örnegin, size 300 oynuyor ve skor 292 ve rakip 275. Rakip izler Eger bir “E” var ve bir “E” birkaç puan deger ve böylece rakip yaptiklari ne olursa olsun, onlar “E” ile size yardimci olacak bir kelime oynamak gerektigini bilir.
Oyunun sonunda her seyden önce tüm fayans kadar kullanmaya çalisin, ve elinizde yüksek derecelendirme çinileri ile sol alamadim. Bunlar biten de size karsi sayisi, ve en önemlisi tamamlar kisinin puan eklenir.