savas 2 Warhammer 40.000 safak yer deniz oynuyor

Warhammer 40,000: Dawn of War 2 Subat 2009’da piyasaya çikti. Bu yepyeni oyun ile, gerçek zamanli strateji oyunu bir yeni bir türüdür. Bunun yerine geleneksel strateji oyunlari, size bile herhangi bir eglence, of War 2 Dawn olabilir önce bir üs insa 5-10 dakika harcamak zorunda oldugu hemen ilgi noktalari için mücadele seni baslar. Eger oyun araciligiyla birimlerin tüm olusturabilirsiniz takim için tek bir merkezi vardir. Birimlerinin üç katmanda vardir, her zaman daha güçlü birimler vererek her biri sizin merkezi yükseltin. Space Marines, Eldar, Tyranids ve Orks: Bu dört yaris vardir. Bu makalede, Space Marines oyun gelistirmek için bazi pratik ipuçlari üzerinde durulacak.

Space Marines için temel baslangiç ??birimi Scout kadrosu oldugunu. Bu adamlar kirilgan, ama ayni zamanda sinsi, bu yüzden kaynak noktalari yakalamak için mükemmeldir. Bunlari talep noktalari, güç dügümleri, ve zafer puan almak için kullandiginizdan emin olun. Bunlar sadece birkaç yüz isabet puani ile çok zayif, bu yüzden herhangi bir iyi birimleri tarafindan saldiriya eger onlarla geri düsmek emin olun. Onlari çok daha etkili hale keskin nisanci tüfekleri ve av tüfegi, ile izci yükseltebilirsiniz. Bu da onlari yakalamak noktalarda onlari daha iyi yapmak, görünmez olmayi saglayan, sizmak verir.

Baska bir Tier 1 adet Heavy Bolter Maç Kadrosu oldugunu. Bu düsman piyade bastirir büyük bir silah agir piyade bulunmaktadir. Bu çok zor eleme kadrolari tarafindan korunan bir yaklasim noktalara düsman, bu yüzden erken bunlari kullanmaya dikkat edin için yapar. Oyunun basinda bu mevcut olmasi, diger irklarin çok büyük bir destek veriyor.

Deniz gücü kendi piyade oldugunu. Onlar çok dayanikli birkaç farkli kadrolari var. Ancak, onlar da talep bir çok maliyetli. Space Marines oynarken, harita üzerinde talep noktalari yakalamak için iyi bir çaba emin olun. Gücü çok önemlidir, ama sizin kadar talep olarak gerek yoktur.

Kavga kaybediyor, sen geri düsmek emin olun. Eger temel geri geldiginizde, tam sagligina geri getirerek, kadrolari güçlendirmek mümkün olacak. Bu her zaman yeni bir takim insa daha ucuz olacak ve deniz mangalarinin yüksek maliyetli, bu çok para kazandiracak. Sadece bir takim kalan bir birim olsa bile, onu geri düsmek var!

Eger yeteri kadar talep ve küresel enerji olsun, Terminator Maç Kadrosu ve Terminator Assault Maç Kadrosu için küresel damla kullandiginizdan emin olun. Bunlar ordu çok büyük bir destek verecek çok güçlü birimlerinin kadrolari var!