satranç bir spor i bir satranç seti satin gerektigidir

Ilk birkaç oyun çok aci degildi, ben bu gün oglum için bir çok sey kaybetmek. Sonra bir, bazi oyunlar 10 dakika içinde biraz rahatsiz bitmeyen var. Bu gerçek bir spor var mi? Bir sey atabilir?
Seyler bir süre sonra daha iyi var ve adina 5 hamle düsünme meydan gerçekten zevk basladi. Ben satranç ve gerçekten benim yeni oyundan sonra gitmek için yeni bir satranç tahtasinda birkaç kitap almaya karar verdi. Ne yazik ki satranç takimi için bir web sitesinin satis sayfasinda ilk satiri oldu “neredeyse birçok farkli türleri vardir ve satranç stilleri satranç oyunculari var gibi ayarlar”. Rezil. Hepsi kurulu tür bazi ve erkeklerin ayni sayida yok mu? Yaptiklari çikiyor, ancak seçimler büyük bir ürün yelpazesine ile karsi karsiyayiz. Belirli bir dizi üzerine karar vermek zor olabilir, ama belirli bir kategori için seçenekleri daraltmak için nispeten kolaydir. Burada her yerde kullanilabilir görünmektedir ana kategoriye bir bakalim:
tema satranç setleri
Satranç takimi Bu tür karakterler, film ve olaylari tasvir. Parçalari ve oyun kurucu ve cheerleaders gibi pozisyonlari benzer piyon ile en büyük spor takimlari için tema satranç takimi vardir.
Oyuna genç insanlar çekmek için idealdir çizgi film karakteri satranç setleri tüm kategoriler var. Hatta iç savas ya da Dünya Savasi yani sira Roma Gladyatör ve hatta eski Bati modelini ayarlar alabilirsiniz.
Eger 20 $ dan tema ve set yapmak için kullanilan malzemeler bagli olarak tema setleri için üzerinde 2.000 $ her yerde ödeyecegim. Bazi setleri gümüs, altin ve degerli taslarla yapilir. Para bol varsa platin seçin.
seyahat satranç takimi
Sen git iseniz o zaman katlanabilir seyahat satranç takimi sizin için. Genellikle darbe ve sarsintilara karsi korumak için manyetik konum. Katlandiginda parçalari ve piyonlar kurulu içinde saklanabilir. Eger bir yerde yaklasik 20 $ veya 10 $ veya daha az için çok temel bir için güzel bir alabilirsiniz. Hatta dolar magazalarda minyatür olanlari bulabilirsiniz!
ahsap satranç takimi
Ahsap satranç takimi için büyük bir malzemedir. Parçalari, piyonlar ve yönetim kurulu daha ucuz mese, çam veya ceviz yapilabilir, ya da tik, abanoz veya Cocobolo gibi egzotik agaçlar seçebilirsiniz.
Ahsap setleri bakmak için etkileyici ve parçalari saglam hissediyorum. Çünkü agirlik, tasinabilir bir dizi ariyorsaniz eger iyi seçimler yapmazlar, ama evinizin veya ofisinizin için harika eklemeler vardir. Ahsap setleri arasinda 50 $ ile $ 5,000 çalistirin. Bütçenizi rehberiniz olsun!
cam satranç takimi
Cam kristal veya kemik çini yapilmis satranç takimi tanimlamak için kullanilan genel bir terimdir. Setleri bu tür genellikle tema ya da koleksiyoncu kategorilerde gelir ragmen, siz de düzenli adet ve piyon ince olabilir.
Kristal parçalari onlara iyi bir agir hissediyorum, ama agirlikli üsleri yoksa çin parçalar genellikle biraz hafif hissedeceksiniz. Bakmak için güzel olsa da düstü ve parmak izi bazi modellerde bir sorun haline gelebilir eger, parçalari kiracak. Onlar da toz toplayicilar konum. Birçok kisi “görünüyor” ve gerçek oyun için baska bir türü için ayarlanmis bir cam tutun. Cam 300 $ 2.000 $ ‘araliginda ortalama ayarlar, ancak isterseniz çok daha fazla ödeme yapabilirsiniz.
Seçtiginiz ne malzeme olursa olsun, zevkinize ve bütçenize için dogru bir satranç seti vardir. Bunun yerine bir dizi satin alma, ayri ayri yönetim kurulu, parçalari ve piyon satin düsünün. Yerine baska bir “ben de”, benzersiz senin bir tasarim olan bir satranç seti ile biten Bu sekilde,!