sap yorum

Shank zor bir adam. Eger karisik eger o hayatin bir kivilcim kalirsa, size cesaret yemek yapacak, çünkü adam tür kiminle,, bu isi bitirmek için daha iyidir. O Shank gibi. O bir bar girdiginde, o sadece erkek ve pussies çözmek için, ilke olarak bir el bombasi atti.

Çalistigi için bu ona ihanet etmisti. Onu bir çocuk bekliyor hayatinin aski öldürdü ve ölü için onu birakti. Çok üzgünüm, Shank ona yanlis yapmis tüm piçler intikamini almak için geri döner. Ve unutmayin, size çay bardagi kötülerin bas küçük bir arsenik ile, Agatha Christie tatli intikam hakkinda konusmak yok. Efendim Oh hayir, burada bir parmak ile makine çalan bir çavus ile polise sikayette yok. Sen Kill Bill, Rodriguez’in Machete (ayni zamanda çift Ortak Shank) ve Nanars 80s bir bolluk esinlenerek bir dünyada konum. Shank hesaplari yerlesir zaman, elinde iki biçak, iki tutucu silah ve arka bir testere ile silahli. Ve belki birkaç el bombasi aksamlari donuk aydinlatmak için.

Bacak sanat: Shank kolay unutmaz bir oyun yapar bir sey vardir. Devilishly iyi tasarim, karakter biz bir motor karikatür asili olan bir Metal Slug gibi 2D gelistikçe. Bu-oyun sadece muhtesem. Ifadeler ve tutumlari sikti dis ve bir kabiz yaklasim Robocop ile agir bir mitralyöz silah giyen oldugu gibi, komik Shank vardir. Bir onun gölge gibi Shank (ve düsmanlari) ayirt edebilir ve kursun tükürmek zaman yüzünün onun silah isiginda görünür, bir karanlik oldugunda örnegin, mükemmel yönetilen bazi isik efektleri ziyaret ederek eylem bekliyor. Hiç bu grafik çok çok basarili reddediyor. Sadece dezavantaji,, seçim gerçekten kesme sahneleri oldukça anlasilmaz animasyon degil. Bu bir power point layik bir ekran ile çekici görüntüler üretir. Hala çok aptalca, itiraf etmeliyim.

Mükemmel tasarimi ötesinde, Shank onun zamaninda bu Neo Geo önerilen unutulmaz Metal Slug andiriyor sonuçta bir klasik 2D oyun, sunmaktadir. Kendi oyun içinde erismek son derece kolay, Shank tam hizda bir duvar veya asagi bir egim tirmaniyor zaman hala müdahalecilik degecek o kadar ki, gerçeklestirilmesine yönelik sansa birakmaz. Ne burada aranan kan, bagirsaklar ve olasi kombinasyonlari halinde oldugu için mutlaka kötü olmadigi, yipranacaktir sansi. Bu taraftan, biz çok çok çok iyi servis edilir itiraf etmeliyim. Shank onun testere, iki biçak ve silah ve bazi el bombalari ve bastan onun çifti üzerinde de durulacaktir. Daha sonra, bu arada, o sallamalar, Uzis, bir av tüfegi, zincir ve aksesuarlari, her türlü iyi bir çift saymak ve yeni kombinasyonlar her zaman sunan olabilir. Düsman saldiri belirli bir tarzi çogunlukla duyarli ve böylece sürtünme disari almadan hali kadar göndermek için mücadele farkli sekillerde arasinda dengelemek zorunda. Bu kanli hizli ve keyifli. Bu istedigimiz bu.

Ne yazik ki her zaman verimlilik ile es anlamli degildir mevcut kombinasyonlar, bir sürü. Gerçekten de, geçen çok sansi olmadan ayni hareketleri süresiz yerine risk birkaç kombinasyon üretmek için bazen daha kolaydir … Hem de oyun onun dostu için çok güzel ve daha, yalniz daha farkli bir hikaye sunuyor. Ancak biz tam olarak ayni, ancak ikili teklif çünkü oyun 2 isbirligi için daha fazla düsünce olmadigi bir utanç. Shank bir baska sorun, hizla yani tür, eylemin tekrari eksiklikleri düsüyor. Ancak on bes euro, bu oyun dört saat çok samimi ve türün iyi gümbürtüsü taraftarlarin saat sunacagi kabul edilmelidir.

Shank, eski, çoklu kombinasyonlar ve güzel bir tasarim yaptigi non-stop aksiyon ile eylem taraftarlarin gönlünde bir yer kazanmak için çok sey var. Biraz oyun sinirli olmasina ragmen türün hayranlari için çok hos bir sürpriz.