runescape para sirlarini – kararsiz büyük degisim ile runescape nakit dikkat economy_

Oyuncu olarak size runescape nakit dikkatli olmak kadar akilli olmalidir. Runescape para sirlari runescape ekonomi simdi kararsiz zaman beri size runescape para korumak yardimci olacaktir.

Gerçekten degisiklikler öngörülebilir ve çok Runescape ekonomisi istikrar çok etkilenir.

Runescape piyasasinin ani degisim ekonominin dengesiz yapacak ve bu yüzden Runescape para ekonomisi de tamamen etkilendigi bir süphe asla.

Fiyatlar her zaman dalgali ve daha yüksek alir, hatta ucuz ürün son derece pahali hale gelmistir. Fark durumda, bu da bizim gerçek hayatta ekonomiye ne tam olarak.

Bunun üzerine, ben asagida ögrendiklerini sizinle paylasacagiz.

1. jagex kaldir boss canavar pvp dünyasindan düser

Ay önce, Jagex tamamen ortadan vardi Boss canavar Birkaç PvP damla tablolardan birakir. Abyssal kirbaç gibi ögelerin her zamanki seçimi bazi ve höyük zirh etkilenir neden olan.

Jagex sey kaldirildi zaman, baska bir sey etkiler olacak … Bu neden ve etkisi basit bir kural olabilir.

Kisaca açiklamak gerekirse, bu iki ana nedeni vardir:

a) Jagex aninda Boss Canavar Damla ortadan zaman, söylemeye gerek yok kaynagi ödünç ögeleri ve diger özel ögeleri birakmak için küçük bir sansi var Runescape.

b) höyük zirh gibi Çikartilan özel ögeleri Runescape büyük etkisi yaratir.

Runescape Büyük Degisim arz ve talep baglidir yapar bu yana, sen ne düsünüyorsun maliyeti ne olacak? Besleme yüksek fiyat açikça daha az.

Ögeleri gibi Godswords, Ejderha Tirnaklar, Abyssal Kamçi ve Saradomin Swords olarak artis neden olarak süphe oldugunda, bunlar arz ve talep etkilenmektedir.

2. jagex yeni açilan sistemleri tanitmak

Jagex 2 yil önce tamamen ücretsiz ticaret dünyasinda kaldirildi, onlar yeni Runescape Büyük Degisim ile degistirilir.

PvP yeni damla simdi tanri heykelcikler, simgeler ve diger ögeleri gibi bu ögeleri ile Jagex tarafindan eklenir.

Yeni açilan sistem benim için basarisiz ve hatta runescape ekonomi getirilen yeni kural yükselir olmadan benim deneyim ve keskin gözleme dayali.

Ben Runescape bazi arkadaslarim simdi zengin var fark, ben bu degisikligi hakkinda ögrendiklerini, bunun için kullanilan ve sonra zahmetsizce gp yüz milyonlarca yapti.

Arz ve talep kanunu ile bu kontrolsüz bir öge var baslica nedeni.

Yani, bu, ben sürekli kar onlari satmak her zaman yapabilir, ve herhangi ögelerin fiyat etkilemeden benim Runescape para çarpabilirsiniz.

Ben her zaman çok daha fazla sirlarini verdi neden simdi anlamak mi? Runescape ekonomisi istikrarsiz neden biliyor edebilmek için.

Geçenlerde bana takip etmekte arkadas grubu için, tüm Runescape fonlarin bir çok yaptik. Bunlardan sayida sadece düzenli acemi, onlar bana güvenilir ve açikça benim rehberlik takip ve simdi, onlar Runescape milyonlarca binlerce vardi.

Simdi, ben ve Runescape hisse herhangi bir degisiklik bizi etkileyebilir çok daha Runescape dolar yapma gizlice benim gruplari, biz en kisa zamanda degistirmek gelir olarak ne yapilacagini belirlemek mümkün oldugu gibi.