rachet ve clank gelecekte – zaman bir çatlak – video oyunu yorum

Rachet ve Clank – A Crack in Time önceki oyunlar için mükemmel bir devamidir. Rachet ve Clank sonsuza kadar gibi görünüyor ne sarsak olmustur ve bu kez biz aslinda Clank gölgelerden bir adim görmek için olsun. Bu oyun eski karisik bazi yeni karakterler var ve bazi yeni özellikler ve ayni zamanda tasidigi eski stil iltifat fikirler içerir. Gelistirilmis oyun ve kesfetmek için inanilmaz ayrintili dünyalar ile, bu oyun tam size TV ekrana yapistirilmis olacaktir.

Rachet hala oyun ilerledikçe üstünlük olsa da, Clank sira çözme misyonu içine onun yolunu bulur. Kiskirtan bulmaca çözmek düsünülmektedir ile yaptigi bulmaca daha da zorlu. O sahip oldugunuz her düsünce süreci de çalisacagiz zaman tabanli bulmaca bir grup çözmek için vardir.

Bir misyonu tamamlamak için, size her butonuna mükemmel bir dengeye ulasmak yardimci olmak için kendinizi küçük klonlari nasil fark var. Tüm dügmeleri ayni anda basildiginda kapi sadece açilacaktir.

Her bulmaca zaman yastiklari dügmeleri ve kilitli bir kapi ile yeni bir oda yer almaktadir. Bu dügmeye basarak kesin zamanlama elde etmek için diger canlarindan ile yakin çalismak zorunda. Rachet `s bulmaca daha ileri düz ve bir zihin ürkmek daha az bulunmaktadir.

Bu oyun mükemmel çekim kontrolleri ve düz yelken mermi vardir. Kendinizi kötü düsmanlari tarafindan çevrilmisti olan bulursaniz sadece size silah aldigim hizli yanit kullanarak, kolaylikla hepsini asagi alabilir.

Bir atis silah ve keskin nisanci dahil olmak üzere seçim için silah yükler vardir. Eger silah yükseltme ve yeni puan kazanabilirsiniz hizla yok oldugunu daha fazla düsman.

Oyunda dünyalar kesfetmek ve ilginç karakterler çok karsilarken bulmaca çözmek olacaktir. Oyunda karakterler hepsi ayni esprili sesi var ve misyonu kahkaha ve iyimser bir sesi biri olacaktir.

Baslangiçta Baslik Quark size neler oldugunu anlayacaksiniz ki, oyunun ve geçmisin genel bir ariza verir. Aslinda Raket ve Clank video oyunlarindan biri oynadi hiç yeni oyuncular yönelik oldugunu. Bu degil `t hüküm ve isimleri ne anlama geldigini biliyor herkes yardimci olacaktir.

Bu özel oyun ilk 2007 yilinda imha Araçlar çikti hikaye sonuç. Kendi özel vurgular ve özellikleri eklerken oyun tanidik bir zemin sunmaktadir.

Oyun ile bazi sorunlar az. O zamanlarda karakter atlar ve siçramalari sirasinda görünmez bir duvara slam olacagi kaydedildi. O bir sekilde ölmek için neden olursa bu sadece bir sorun teskil etmektedir. Diger tek endise kamera degil `t her zaman hiz için oyuncu takip olmasiydi. Yani bir yerden baska bir yere karakter tire olarak, zaman zaman kamera bulanik grafik sonuçlanan yakalamak için zamana ihtiyaci vardir.

Genel olarak genel oyun kesfetmek her yere çok ayrintili yönlerini içeren sasirtici dünyalar vardir. Her yerde bunu istediginiz gidebilirsiniz gerçegi nedeniyle alan, çogu için bir favori. Sadece oyunu bitirmek için on saat sürebilir ragmen seçim seviyeleri ve dünyalar çok var çünkü, kolayca geri dönüp tekrar yapabilirsiniz.