PSP indirilen oyun oynamak için nasil – psp kilidini

Yeni PSP oyunlari tüm para harciyorsun hasta mi? Bunun yerine yerine PSP indirilen oyun oynamak için ögrenmek degil misiniz? Bunu yaparsaniz, ben bu yapilabilir tam olarak nasil gösterecegim olarak okumaya devam edin.

Eger PSP indirilen oyun oynamak için ögrenmek istediginizde yapmaniz gereken ilk sey, bu oyunlari okumak mümkün bu yüzden konsolu açmak için. Bu PSP kilidini gelince, iki seçeneginiz vardir.

1. Bir mod chip ile konsol mod olabilir. Bu bosluklari garanti ve sistem bricking riski çünkü ben sahsen bu önermiyoruz. Bu bricking bu bile çalamaz olur artik çalismiyor ve bir PSP ile sol olacagim anlamina gelir. Bununla beraber, bu teknik malzeme degil, herkes ile iyi olmasini gerektirir.

2. Sizin için PSP kilidini bir uygulama yükleyebilirsiniz. Bu PSP indirilen oyun oynamak için nasil anlamaya isteyen pek çok insan arasinda favori seçimdir. Bu hizli ve basit ve hiç garantisi geçersiz degildir. Tüm yapmaniz gereken, Ben bu yazida biraz daha sonra söz ve bir bellek için kurtaracak sitesinden özel bir uygulama indirmek. Daha sonra PSP içine memory stick yüklemek, dosya yüklemek ve gitmek için iyi bir konum.

Peki sizin PSP kilidini açmak için bu uygulama alabilirim?

Bu uygulamalar var ama bazilari güvenli degildir ve dikkatli olmak gerekir orada pek çok web siteleri vardir. Bilgisayariniza yazilimi indirmek zaman sitelerin bir sürü virüs ve malware verecektir. Onlar ücretsiz uygulama vererek eger bu sahte siteler anlatmak için iyi bir yoldur.

PSP kilidini iyi bir uygulama para küçük bir miktar mal olacak. Sirketler insanlar ücretsiz olarak veriyor herkes genellikle güvenilir bir kaynak degil bu yüzden onlar için ödemek biliyorum. Iyi haber az 30 $ için yazilim alabiliriz. Tek bir PSP oyunun fiyatindan daha ucuz ve tekrar baska bir oyun satin almak zorunda degilsiniz bu yüzden simdi PSP indirilen oyun oynamak için biliyorum. Ben gerçekten ne kadar ucuz ögrendim sasirdim.

Kullandigim ve tavsiye sitesi Playbrew Istasyonu denir. Bunu tam bir inceleme okumak ve buraya tiklayarak nasil çalistigini bir video görebilirsiniz. Bu, güvenli, güvenilir, çünkü ben Playbrew Istasyonu tavsiye, ve açma uygulamasini indirmek ve yüklemek çok kolaydir. Bunun üzerine, size PSP kilidini açmak mümkün olmaktan kenara diger özellikleri bir ton olsun. Ben tam bir inceleme yapmak nerede benim sitesini ziyaret ederek bu konuda daha fazla bilgi.

Yani simdi PSP indirilen oyun oynamak için biliyorum, yapmaniz için geriye kalan kendinizi Playbrew Istasyonu için bir üyelik almak ve baslamak. Eger PSP kilidi olabilir ve sadece birkaç dakika içinde indirilenler oyun oynuyor.