psp aksesuar seçin

PSP (PlayStation Portable) ancak son zamanlarda 2005 yili basinda ABD’de tahliye edilmis olmakla beraber, Sony, korumak tasimak ve bu büyüleyici el eglence cihazi deneyimini gelistirmek için mevcut PSP aksesuar paketleri vermekten kaçiniyorlar degil. Mecbur en seçici alici yetecek kadar daha vardir.

Sony PSP kullanicilarina fotograf, video, internet, müzik ve oyun sunma yetenegine sahiptir. Bunu yapmak için, standart PSP sistemi genis ekran yüksek çözünürlüklü LCD ekran ve bu ortamlar teslim artirmak için yerlesik stereo hoparlörler, PSP daha% 20 daha uzun pil ömrünü uzatmak için uzun bir ömürlü lityum iyon pil dahil olmak üzere birçok aksesuarlar sunuyor varsayilan pil. Tabii ki, bir sarj cihazi ileride kullanmak için pil sarj etmek için kullanilabilir.

AC adaptörü kullanici sinirsiz oyun için herhangi bir elektrik prizine dogrudan takmak için izin, standart PSP aksesuardir. PSP temeli tasinabilir ediliyor. Bu tesvik için, bir araç adaptörü süre yolda film, müzik veya oyun keyfi için kullanilabilir. Bir uzaktan kumanda ile kulaklik, kullanicinin baskalarinin rahatsiz olmadan film, müzik veya oyun keyfini saglar – ve uzaktan kumanda onlarin eglence üzerinde daha fazla kontrol kazaniyor.

Tüm bu fantastik ögeler tutmak için, bir PSP aksesuar çantasi da bir PSP tasima çantasi ve bilek kayisi ile sistem kese gibi, mevcuttur. Ve ekran ve cihazin netlik korumak için, Sony PSP için bir temizleme bezi bulunmaktadir.

Piyasada pek çok ile, PSP aksesuar demetleri en popüler ögeleri paketi için kullanilabilir. Temel PSP Çekirdek Paketi bir AC adaptörü ve bir Pil Paketi ile sadece PSP Sistemi içerir. Bir adim yukari Çekirdek paketinin içerigi ek olarak bir uzaktan kumanda ile kulaklik, bilek kayisi ile tasima çantasi, temizleme bezi ve 1 GB bellek içeren Value Pack getirir.

Eglence Paketi, 1 GB bellek, ATV Arazi Fury UMD (Universal Media Disk) oyun ve Core Paketi ek olarak Dogtown UMG Lord film sunuyor. 430 UMD video basliklari üzerinde medya kullanicinin önbellek eklemek de 135 üzerinden oyun olarak mevcuttur.

PSP bir multimedya cihazi – sadece video oyunlari teslim memnun degil. Kullanicilar ek güncellestirmeler, film, müzik ve televizyon programlari indirmek için kablosuz aglar üzerinden internete baglanabiliyor. Tüm bu dosyalari yönetmek için baska büyük PSP aksesuar Medya Yöneticisi. Bu, kullanicilarin PSP veya müzik ve video aktarimi saglar.

TiVo ToGo bir kerelik sabit ücret için kullanilabilir. Bu televizyon programlari memory stick kaydedilir, kaydedilecek saglar ve daha sonra tam uzunlukta PSP ile çalinir.

PSP bir el cihazi kolayca erisilebilir tüm medya biçimleri sunan güçlü bir eglence cihazi. Sunmak için çok ile, kendi PSP cihazi ile kullanici deneyimini gelistirmek için bu kadar çok PSP aksesuar seçenek vardir hiç de sasirtici degil.