ps3 yanip sönen kirmizi isik – asiri isinma için uyari isareti

Eger video oyunu ile basladiktan sonra oyuncular için, her sey çok iyi bir fikir olarak kabul edilebilir.

Kirmizi isik: Bu genellikle onlarin bir numarali düsmani yüz olarak, kendi Playstation 3 konsolu kullanarak kendi oyun oynamak sizin kim tarafindan yasanir. Size bu terkedilmis ps3 yanip sönen kirmizi isik yanip sahip oyunun ortasinda sirasinda Playstation 3 inanilmaz çok onlarin Playstation 3 asik olan oyuncular arasinda en rahatsiz edici tehdit eden ve yasam degisen bir durumdur. Kirmizi isik tasarimi için sadece orada degil, onlar gerçekten çok farkli nedenlerle, zamani oldugunda durdurmak için sinyalleri video oyun konsolu, AOS uyari cihazi, konum.

Ps3 yanip sönen kirmizi isik birincil nedeni genellikle isiniyorsa. Konsolu içinde kadar bina Toz muhtemelen en kaliteli video oyun zaman yok, ölüm Kizil flas gönderme, asiri isinma nedenleri 1 olabilir.

Bu konsol, AOS anakart, ama muhtemelen konsol ve oyun zaman için tehlikeli bir tehdit olabilir eger bir kez daha, iyi sonuçta bunu dikkat çekmek için tavsiye edilir sadece küçük zarar meydana getirmek olabilir.

Sürekli temizlik asiri isinma getirdigi ps3 yanip sönen kirmizi isik önlemek için birincil çözüm olabilir. Olasi toz birikmesine kaçinmak büyük olasilikla engeller.

Eger deneyebilirsiniz üç genel ilaçlari kesfedeceksiniz Bu zamanda Eger gerçekten gibi hissediyorum zaman, bu (kirmizi isik gibi zaten bunu fark zaman yanip söner) önlemek için çok geç AOS, don, AOT panik gerekir, için Bu zorlugu çözmek mümkün. Gerçekten genellikle asiri isinma neden oldugu için, yapmak için en pratik sey oyun durdurmak ve onu yeniden baslatmadan önce, sogumasi için yeterli zaman, otuz dakika için PS3 dinlendirin olacaktir. Unutmayin, ancak bu sadece geçici bir çare oldugunu. Siz de ayni zamanda sabit disk kaldirmayi deneyin ve dikkatle yeniden ekleyebilirsiniz. Bu çalismazsa, baska borçlanma biri, AOS sabit disk çalisabilir. Ayrica konsol için ekli kablolarini kontrol edin ve gerekirse bunlari sadece onlar sikica yerine oturdugundan emin olmak için, yeniden takmak olabilir. Belirtildigi gibi bu, sadece geçici çözümlerdir. Bu yaramiyor, AOT fonksiyonu varsa, gerçekten iyi ya servis merkezleri tarafindan sunulan ayrintili bir talimat aramak veya, olay sizi gerçekten yeterli olabilir düzeltmek için yetenegi hissediyorum tavsiye edilir, daha sonra yardimci profesyonel aramak emin onun tamir ve dinlenme saglamak, oyun tekrar rahatsiz edilmeyecektir.

oynama mutlu!