ps3 oyun ve konsol üzerinde gevis

PS3 oyun uzun zamandir hayranlari tarafindan beklenen edilmistir. Kasim ayinda PlayStation 3 konsolu beklenen sürümü ile 2006 hizla yaklasirken, oyuncular sundugu yeni bir deneyim konusunda hevesli. Ne yazik ki olsa, yeni bir deneyim PS3 oyunlari kendisi degil, geriye dönük uyumluluk sunan oyun konsolu ile birlikte gelir. Ergo, bu gerçek oyuncu çok beklenen ve degil oyunlarin yeni biçimidir.

Sadece PS3 oyunlari en yeni formati ne sunuyor? Onun Blue-Ray Diskler yazili olan iyi nedeniyle, oyun deneyimini kalite açisindan HDTV paralel olacaktir. Bunun nedeni, DVD kadar veri depolamak için 10x diskin gücüne sahiptir. Daha fazla veri saklamak için yetenegine sahip, bu programcilar bu yüksek görüntü ve interaktif kalitesi sunmak saglayacak daha fazla özellik dahil etmek mümkün oldugu anlamina gelir.

Bu, gerçekten bir oyun keyfini ne kadar kaliteli gerekiyor göz önüne alindiginda? 90’larin basinda oyun Nintendo, bugün insanlarin oyun deneyimi kalitesinden memnun her zaman teknolojideki gelismelere uyum olmustur hangi seviyeden popüler Pacman oyunun görüntü ve oyun kalitesinden memnun edildi. PS3 oyunlari expectedly rakiplerinden herhangi biri tarafindan essiz görüntü kalitesi sunacak.

PS3 oyunlari sonra, sonra ne olacak? Peki, bir sonraki on yil içinde gelismeler kesinlikle bir üstel oranda büyümeye düsünürdüm. Bu gelistiriciler kullanicilarinin tam anlamiyla oyunda olmasi saglayacak bazi oyun konsolu ile gelecegini beklemek mantiksiz olmaz. Sanal oyunlar artik mevcut oldugunu göz önüne alindiginda, teknoloji devam eden arastirma muhtemelen bizim sinir sistemi için kanca olabilir cihazlar doguracak ve hologramlar gibi biraz islev görecek. Sadece, sanirim, gerçekten biz on yil sonraki birkaç ile gelip ne sinirlar insan hayal oldugunu.

Yani bir kenara oyun teknolojisindeki bu gelisme gelen çocuklarin azalan akademik performans ortaya çikabilecek olasi sorunlari nelerdir? PS3 oyunlari kesinlikle, teknolojideki gelismelere uygun olarak yetisen baska bir yönü en iyi performansi vermek isterken maliyetidir.

Aslinda sadece bir oyun konsolu, hem de PS3 oyunlari büyük olasilikla üst düzey tüketiciler için sadece uygun olacagini daha fazla oyun konsolu, üretimi. Bu üretim ilk iki yil içinde, oldugunu. Neyse ki, fiyatlari her zaman birkaç yil sonra asagi gitmek. Bu toplumun alt saflarinda çocuklarin yani sira yetiskinler muhtesem bir oyun deneyimi zevk edebiliyoruz tek zamandir. Ben seyler gerçekten bu toplumda nasil çalistigini sanirim.

Oh iyi. Ama yine de, yakinda gelecek PS3 oyunlari ve tüm digerleri her zaman tüketiciler tarafindan takdir edilecektir. Onlar gerçekten bu sey var, bunun için herhangi bir talep olmaz olmustu üretimi degil mi? Yani yeteri kadar ücretleriyle ilgili ranting ile. PS3 oyunlari ve digerleri kalir ve gelistirmeye devam edecektir. Bu kadar uzun teknolojilerin kullanildigi gibi, insanlar her zaman düsünebildigim ne olursa olsun uygulamak için yollar bulacaksiniz.