ps3 donma sorunu gidermekle

PlayStation 3 en çok piyasada bugün oyun konsollari aranan ve onun popülaritesi giderek PS3 Slim sürümü ile artmaktadir biridir. Genel olarak, PS3 sahiplerinin çogunlugu kendi seçimi ile çok mutluyuz, ama simdi ve sonra açilir bazi sorunlar var. Bir özellikle can sikici sorun PS3 donma hatadir. Bu heyecan verici bir oyun ortasinda olmasi ve PS3 size kadar dondurmak için son derece sinir bozucu. Çildirtici! Bu durumda, ve sonunda tüm PS3 oyun ne olacak zaman, sorunun çözümü için sadece iki seçenek ile kalacaksin.

Seçenek 1 – PS3 Dondurma düzeltmek için

En pahali bir onarim seçenegi sorunu kendiniz düzeltmek için. Bu ilk basta biraz korkutucu gelebilir, ama aslinda en PS3 donma sorunlari kolayca prosedür içinde yürümek için iyi bir PS3 onarim kilavuzu yardimi ile sahibi tarafindan tespit edilebilir. Onarim kilavuzlari üreticiden mevcut olabilir ve daha fazla bilgi için onlari aramak ya da e-posta için zaman deger. Bu yaklasim hiçbir yardim ile sagliyorsa, sorun kadar dondurma hakkinda geleni ögrenmek için çevrimiçi. Bu yaygin oyun bloglar ve forumlarda tartisildi. Sorunu kadar PS3 dondurma özgü degildir. Digerleri bunu yasamis ve kendi baslarina PS3 sistemleri onarim ögrendim. Onlarin deneyimlerinden yararlanabilir.

Seçenek 2 – PS3 Dondurma düzeltmek için

Bir PS3 donma fix için ikinci seçenek iki basit ve ayni zamanda en pahali ve en fazla iki ay boyunca sizden PS3 sistemi ayri olmak içerir. Bu sistem kadar ambalaj ve onarim için üreticinin servis merkezine dönen gerektirir. Sistem garantisi altinda ise, hiçbir masraf olacak, ama yine de sistem gönderilmeden önce uzun bir süre beklemek zorunda kalacak. PS3 artik üretici garantisi kapsaminda ise, isletim sistemi durumda iade önce yaklasik 150 $ ödemek için bekleyebilirsiniz. Ayrica geri almak, sistem size gelen biri oldugunu bir garanti var. O etmek istemesi halinde üretici bir yenilenmis makine verebilir.

seçenegi 1 ile devam

Eger ihtiyatli karar ve ilk seçenek ile gitmek ve PS3 donma sorunu kendiniz düzeltmek için karar verirseniz, “PS3 Tamir Kilavuzu Fix nasil.” Bir kopyasini elde etmek için akillica olurdu Bu bir onarim kilavuzu olarak adlandirilmasina ragmen, daha bir egitim el kitabi, PS3 sisteminin ins ve çikislari tam bir ögretici gibi. Birçok yardimci resimlere tarafindan desteklenen yararli adim adim talimatlar 77 sayfayi askin içerir. Sen PS3 teknik uzmanlar tarafindan yazilmis prosedürleri izleyerek onarim sürecinde her adimda yürüdü olacak. Bu PS3 etkileyen degil sorun kadar dondurma, ama PS3 sahipleri yasadigi tüm ortak sorunlari sadece kapsar.

Bir kez PS3 kilavuz Fix nasil, sadece PS3 donma sorunu, PS3 hatalari bir dizi degil onarmak için bir konumda olacak küçük bir kaliteli zaman geçirdim. Bu rutin bakim ve sorun giderme islemleri ile hatalari tahmin ögreneceksiniz. Tüm bu seyler ögrenmek ve sabit Kazanilan para harcamadan uç en iyi durumda PS3 tutmak mümkün, ve daha az bir saat içinde en yaygin onarim yapmak mümkün olacak olacak. Bu becerileri ögrenme için tek tehlike arkadaslari ve diger oyuncular sizin uzman yardimi almak için siraya olmasidir.