playstation 2 hakkinda

Sony PlayStation 2 açikladiginda, kargasa vardi. Insanlar istedim ve onlar sadece var olmasi gerekir. Gecikmeler, ancak, çözüm bulundu, insanlar PlayStation 2 var! Yani bize her ihtimale PlayStation 2, hakkinda ögrenelim, henüz senin yok. Daha fazlasini kesfedin ve senin de olsun!

Su anda pek çok farkli oyun konsollari vardir. Son tanitimlari Nintendo Wii içerir. Ancak, hatta Nintendo Wii yenilikçi teknolojisi ile, hala PlayStation 2 maç zordur.

Su anda PlayStation 2 fazla 1800 oyun var! Simdi bu büyük bir sayidir, ve ben en magazalar bile PlayStation 2 için oyun bu miktarin dörtte stok yok eminim.

Oyun Bu dizi herkes için aradiginizi bulmak anlamina gelir. Sony PlayStation 3 disinda olmasina ragmen, insanlar hala PlayStation 2 dogru var ariyoruz.

Bunun için iyi bir nedeni vardir. 1.800 oyunlar basliklari bir çok sey var, ve oyunlar hala bu düzgün oyun konsolu için üretilmektedir.

Ayrica diger bazi ilginç noktalari vardir. Bunlardan biri bu oyun konsolu satilan bunlarin miktarinin rekortmeni oldugunu olmak. Birimlerinin yüz milyonlarca tüm dünya çapinda insanlarin satildi.

Herkes PlayStation 2 duymustur ve birçok üzerinde oynamistir. Bu GTA (Grand Theft Auto) gibi oyunlar – San Andreas, Metal Gear Solid, Final Fantasy, ve digerleri dinlenmek ve oyun için harika bir yoldur.

Bu düzgün bir oyun konsolu yapmak diger bazi önemli hususlar vardir. Harika grafiklere sahip, ve DVD oynayabilirsiniz. Bu yüzden için uygulama sadece bir oyun konsolu olmaktan daha genistir.

Ayni zamanda bilindigi gibi PS2 zamaninin önce yapilan önceki konsollari çok daha gelismis bir 6. nesil oyun konsolu vardir. 2010 yilinda örnegin, PS2 için çikacak olan 20 oyun, orada planlaniyor.

Bu hala potansiyel ve talep bir yeri vardir bir oyun konsolu oldugunu göstermektedir. Yayimlandiktan bu yana bu sekilde olmustur. Örnegin, 2000 yilinda Japonya’da piyasaya ve zaman ABD için elde gecikmeler vardi, insanlar Japonya’dan göndererek, basarili bir sekilde büyük fiyatlari için satiyorsaniz! Insanlarin zaman bu büyük oyun makinesi için 1000 $ üzerinde geçirdigi bilinmektedir!

PlayStation 2 yazilim ek olarak, PS2 CD ve DVD hem de okuyabilir ve orijinal PlayStation oyunlari ile geriye dönük uyumludur. PS2 de bellek kartlari (PlayStation oyun sadece kaydetmek) ve oynamak için kontrol destekler.

Bu PlayStation 2 USB islevi vardir ve bu ev için iyi göründügü kadar iyi siyah ve gümüs seçenegi, gelir oldugunu bilmek de iyidir.