Piyasada satin Nintendo DSi r4 önemi

Tüketiciler her zaman piyasada Nintendo DSi r4 yeni güncellemeler motive olsun edilir. Simdi dünya çapinda kullanicilarin bilmek istekli benzersiz özellikleri ile geliyor Nintendo DSi r4 satin alin. Simdi satin Nintendo DSi r4 dünya genelinde kullanicilara e-kitaplar ve çok daha okumak, müzik dinlemek, film izlemek yardimci olur. Onlarin Nintendo DS konsolu Nintendo DSi r4 satin aldiktan sonra bu kullanicilar sadece faydalanmis olacak. Tüketiciler satin Nintendo DSi r4 homebrew, rom ve içinuygulama tam destek vermektedir bilmeli. Satin Nintendo DSi r4 kullanarak olmanin en iyi bölümü, bu sistemde “sürükle ve birak” islevi izin vermektedir. Bu DSI r4 en bu islevi kullanicilarin Nintendo DS dosyalarini kesmek ve yapistirmak için yardimci olur sadece. Bugün DSI r4 dünyanin en tüketicilerin beklentilerini üzerinde duran olarak pazarda bir marka yapiyor.

Simdi tüketiciler satin Nintendo DSi r4 kullanimi ile zengin özelliklere sahip bir multimedya oynatici içine kendi el dönüstürebilirsiniz. DSI r4 çalisma, film is, ve bugün alicilar hayatta geliyor baska seyler öykünür. Bu Yuva 1 kullanicilar tam düzenini özellestirmek ve DS Loader görünüm için izin Sadece karti için iyi bir arayüz ile satin DSI r4 ürünler sunmak vermek için üretici için önemlidir. Bugün DSI r4 çok kolay homebrew uygulamalari oynarken yardimci olur. Kullanici PassMe destegi yerlesik olmalidir gibi satin DSI r4 özellikleri hakkinda bilmek için önemlidir, harici depolama, depolama boyutu ve marka seçimi için gerekli microSD destegi, hiçbir sürücü ile, önyükleme temiz dökümü görüntüleri izin ve sürükle ve birak islevselligi saglayan, ve çok daha fazlasi.

Tüketiciler DSI r4 elektronik cihazlarda düzgün çalismasi için standart FAT sistemi destegi oldugunu bilmeli. Simdi bu DSI r4 gibi OS / Bios / Kernel olarak yükseltilmis firmware ile geliyor. DSI r4 diger iyi özelliklerini tasarrufu ve homebrew destegi olan, ve daha fazlasi için destek, otomatik algilama arayüz, Nintendo DS yükleyici gibi dokunmatik ekran kontrol olarak daha çekici bir görünüm saglar. Tüketiciler ayrica DSI r4 satin almadan önce akilda tutulmasi gereken bu Moonshell ile DS MP3 ve okuma TXT dinlemek, ve WiFi, DS rumble paketi ve DS tarayici Destek vb sahip, film izlemek için olanak saglar olmasidir. Kullanici DSI r4 için ödeme zaman satin alma kutusu R4 MicroSD, SD Okuyucu ve Sürücü Disk içerir. Tüketiciler gelecekte kullanmak için bu seçmeden önce DSI r4 hakkinda daha fazla bilgi için online magaza ziyaret edebilirsiniz.