Phantasmat oyun inceleme

Seyler onlar Phantasmat, Codeminion en son oyunda göründügü gibi degildir. Bir araba kazasinda, umutsuz bir kiz, gizemli bir eski otel ve bir batik sehir Bu heyecanli macera sahneyi hazirladi. Basarili bir sekilde bu hayali sehir kaçmak ve yardim almak ya da sahne parçasi haline sona erecek mi? Bu macera oyunu uzun zamandan beri unutulmus trajedinin altina almak için gizli nesne ve bulmaca çözme becerilerinizi kullanin!

Phantasmat Codeminion, bu Brunhilda ve Saqqarah gibi hit oyun gelistiricilerin en son oyunu. Phantasmat böyle bir safkan bir oyun beklediginiz ayni güçlü macera hikayesi ve inanilmaz grafikler içeren, bir layik halef. Bu kez, hikaye trajik bir geçmisi olan bir soguk ve karanlik göl çevresindeki bir önsezi ormanda ayarlanir.

Eger issiz bir yolda sürüs gibi oyun agir bir saganak sirasinda baslar. Aniden, hayalet görüntülerin bir aracin kontrolünü kaybetmesine neden, ön cam görünür. Bir araba kazasinda sonra (harika animasyon zafer tasvir), kendinizi bir önsezi ormanda bir uçurumun dibinde mahsur bulabilirsiniz. Eger yardim çagirmak için telefonu kullanmak için yakindaki bir otele baskani olarak, size yer gerçekten bir sorun var bulmak. Göl, göl IN bir batik sehir, ve boguldu ölü Hotel gibi bir adla otel tarafindan bir mezarlik da çok güven verici degildir.

Eger bu karmasadan çikmak ve kendinizi ve oh-so-dostu gibi görünen bir olasilikla-deli genç bayan her ikisi için yardim almak için nasil anlamaya çalisirken macera ciddi olarak baslar. Göreceksiniz ilk sey hikaye gerçekten kapmak oldugunu ve kesinlikle bu oyunda sahneye çikiyor. Orijinal hikaye (atilmis birkaç kliseler ile) gizem ve daha rightaway ögrenmek istiyorum yapar aciliyet bu anlamda vardir. Daha önce benzer hikayeler görmüs olabilir, ve hatta nasil bu biter tahmin etmek mümkün olabilir, ama böylece bu heyecan verici yolculuk deneyimi olarak iyice eglenmek için garanti oldugunu iyi yazilmis oldugunu.

Iyi bir oyun uygulanmadi Ne yazik ki, harika bir hikaye çalismaz. Neyse ki, Phantasmat sik bir arayüz sahiptir ve gerçekten çarpici sanat sahiptir. Sanat kaliteli basariyla hayata hikayenin soguk, islak ve karanlik hissediyorum getiren bu Mystery Case Files oyunlar gibi türün en iyi oyun bazi benzer. Oyunda animasyon çok daha “gerçek” hissettiren, vardir. Birçok hikaye cutscenes su dalgalanmalar ve scurrying böcekler gibi ortam etkileri için her sey tüm oyun canlaniyor yapmak için canlandirilmistir. Karamsar müzik, ürkütücü ses efektleri ve hareket iyi bir ses de oyun büyük bir eglence paketi haline getirmektedir.

Ancak, hikaye ve sanat ne kadar iyi olursa olsun, oyun hala önemlidir. Oyun hayal kirikligi yok Neyse ki (Sonuçta, bu degil, bir karikatür Video bir macera oyunu). Eger yakin çevresinde görmek hem de seyahatleriniz sirasinda almak bir ürün olabilir standart ana arayüzü ile macera yasamak. Her sahnede, size bitisik alanlara tasimak mümkün olacak ve daha yakindan çesitli ögeleri ve alanlari incelemek mümkün olacak.

Yakindan seyler incelenmesi ya da sonraki bölgeleri açma veya baska bir bulmacayi çözmek için gerekli bir öge elde etme amaci ile bir bulmaca ya da bir gizli nesne sahne baslatacak. Gizli nesne sahneleri güzel çizilmis ve nokta oldukça zordur özelligi ögeleri vardir. Oyunun ürpertici ruhuna uygun olarak, bazen el ve ölü kuslar gibi ögeleri bulmak için gereklidir! Phantasmat bir baska benzersiz özellik, gizli nesneleri bulmak için bir Maç-3 oyun oynamak için tercih olabilir. Bazen bir gizli nesne oyunu, sen sürekli gizli nesne sahneleri yorgun alabilirsiniz. Bu oyun mükemmel bir çözüm ve size geleneksel yollarla veya Maç-3 oyun ile gizli ögeleri bulmak istediginizi seçebilirsiniz.

Bulmaca oldukça çok eglenceli. Kombinasyon bulmaca ve sadece 5 galon ve 3 galon sise ile su 4 litre almaniz gerekir klasik bulmaca dahil olmak üzere bulmaca birçok farkli türleri vardir. Bu labirent gibi orman gezinmek için sahip olarak tüm bölgeleri içeren bulmacalar da vardir. Diger macera oyunlari oldugu gibi, ayni zamanda geri seyahat ve ileri bölgeleri arasinda gerektiren, ögeleri veya daha önce karsilastigimiz bulmaca çözmeye yardimci olacak ipuçlari bulacaksiniz.

Bu yüksek övgü gibi görünebilir, ama Phantasmat kesinlikle büyük bir macera oyunu ve tam bir eglence paketi gibi görünüyor. Dire Grove: Bu tür Mystery Case Files benzer gerilim macera oyunlari sevdim çok seveceksiniz. Oyunun temel sürümü henüz mevcut degil, ancak böyle bir bonus macera, replayable düzeyleri ve daha fazlasi gibi özel ekstralari içeren Koleksiyon Versiyonu alabilirsiniz.

degerlendirmesi: 5.0/5.0

Asagidaki Gizli Bulmacalar web sitesinde Phantasmat hakkinda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.