özellestirilebilir flash oyunlar yeni dalga

Flash oyun tasarimcilari bu gün kendi yarattiklari dikkat çekmek için yeni, yenilikçi yollar ariyoruz. Ücretsiz flash oyunlar online günlük milyonlarca insan tarafindan oynanan, ancak bazi tasarimcilar zaten popüler internet çarsi içine yeni bir bakis açisi koymak için onlarin oyun özellestirilebilir yapiyoruz.

Birçok kisi bir kullanici elf varsayilan yüzü yerini alacak herhangi bir yüz görüntüsü, yükleyebilir Office Max, yarattigi Noel 2006 yilinda çok popüler elf oyunu oynamak için bir sans, var. Sonuç eglenceli ve gülüyor saat saglanan 1/32 elf sarki ve dans hakkinda oldu. Bu kreasyonlar bazilari hala açisindan ‘elf kendinizi’ Youtube arayarak görülebilir.

Herkes biz okulda yedek ögretmen tedavi ne kadar kötü hatirliyor mu? Dürüst olmak gerekirse, bu sinifta bir alt oldugunda ögrencilerin hareket nasil düsünmek oldukça acimasiz görünüyor. Spitballs kara tahta tokatladi, akustik tavan dösemeleri, ve hatta igrenç sesler asagi sikismis kalem ögretmenin arkasindan yapilmistir. Bunlar bildiginiz sinif saldiri taktikleri sadece birkaçidir. Yani, bunu düsünmek. Patronun ya da ögretmen Delirdin sürüyor. Aslinda hemen hemen herkes rahatsiz edici. Bir dans elf üzerinde yüzlerini yapistirarak daha kendi pahasina biraz eglenmek için daha iyi bir yolu? Simdi sonsuz eglenceli saatler için bize zararsiz, ama komik bir platform vermek bizim PC’de alay ücretsiz silahlarla donanmis oldugunu, biz silgi indirdi ve saka üzerinde herkes saglayabilirsiniz.

Flash oyunlar bu tür küçük bir kitle için eglencelidir. Ama neden orada durdurmak? Tüm dünya Youtube gibi sitelerde görmek için Simdi, bir kel Britney Spears, ya da taklit bir tutuklu Paris Hilton özelligi olabilir. Neden küçük bir avuç izleyici siniri? Bizim kreasyonlar görmek için milyonlarca insan için çok daha eglenceli. Yapimlari dünya, internet yeni bir dalga tarafindan görülen sahip degil mi?

Flas medyada henüz gelmek nedir? 3d flash oyunlar köseyi dönünce karsiniza çikar. ‘Oyun’ olmak gibi bir sey olacak. 3d gözlük sik çift spor ve daha önce hiç olmadigi gibi animasyon yasaniyor, PC oyun Jaws 3d film giris yapti bu yana çok büyük bir iyilesme göreceksiniz alacak. Bir PC Gamer dergisinin satin Umarim, biz Halo ve Starcraft animasyon ekiplerinin sever tarafindan olusturulan sort oynamak için alirsiniz. Zaten eylem konsol oyunlari tasariminda paketi lider vardir bu sirketler, yeni online müsterileri ulasmak için flas formatinda oyun 3d belirti verecek.

Burada zaten nedir? Mevcut teknoloji son zamanlarda Macromedia Flash ve Java tabanli flash oyunlar ve gelismis hareket algilama özelligi ile uygulamalarin olusturulmasini saglayan güçlü bir gelistirme kitapligi, tasarimi sorumlu olmustur. Basitçe, bu demektir kullanicilar topu yarasa ve bloklari vurmak için sadece ellerini kullanarak, 80’lerin klasik Breakout oynayabilirsiniz. Diger oyunlar Böyle bir Hava Davul oyunu olarak, bir web kamerasi önünde elinizi sallayarak sadece oynayalim.

Flash oyun tasarimcilari hazir ve oyuncular arzu bir sey denemek için haziriz. Animasyonlu Pazarlama gibi sirketler, flas medya animasyon ve ücretsiz oyunlar içine olusturulacak degerlendirilmek üzere fikirlerini göndermek için flas oyun istiyoruz. Görünüse göre hiçbir fikri çok tuhaf oldugunu. Insanlarin flash oyunlar ve medya aradiginizi daha sunmak istiyoruz.

Eger patron bir maymun vücudunda dans bakin veya bir klavye ya da fare olmadan klasik Breakout oynamak istiyorum olsun, flas programcilar ücretsiz, bagimlilik eglenceli online kullanici saat veriyoruz.