Oyun konsolu bir Xbox 360 olmalidir 12 nedenleri

Genellikle karar ve muhtemelen bir Xbox konsolu yakin geldi bile hiç niteliksiz elestirmenler tarafindan incelenip, gerçek oyuncular inançlarini tarafindan duracak ve ikna edici bir Xbox 360 bir çocuk oyuncak çok daha fazla anlamina gelir bir prim oyun sistemi oldugunu söyleyecektir. Olaganüstü ve büyüleyici özellikleri, Xbox 360 bezleri rakiplerinden herhangi biri ile zemin sonsuz bir listesi ile.

Yücelten yorumlarini ve olumlu kamuoyu kontrol ettikten sonra, hala Xbox360 sizin için video oyun konsolu olduguna ikna olmasi gerekir,, asagidaki gerçekleri göz atin.

1. Bir 32-bit ses islemcisi olaganüstü ses anlamina gelir. Bir oyun oynarken, Xbox 360 veya PC’den müzik akisi için güçlü olmak popüler bir özellik olduguna dair bir soru var.
2. Disk depolama birimine baglidir, ama Xbox 360 Elite bir generous120 GB Sabit Disk.
3. Xbox 360 Pro ve Elite bir Ethernet kablosu ve kulaklik ile birlikte gelir.
4. Birden fazla USB baglanti noktasi size aksesuarlari takin saglar.
5. Tüm Xbox 360 birimler bir High Definition Multimedia Interface (HDMI) baglanti noktasi var.
6. Her yas ve cinsiyet için Xbox 360 uyumlu oyun inanilmaz vardir. Müzik, spor ve film ve çizgi film karakterleri dayali oyunlari, basliklar listesi sonsuz oldugunu.
7. Xbox 360 kullanicilari Xbox Live üye olmak ve Xbox Live Marketplace erisebilirsiniz. Üyelik düzeyine bagli olarak, bazi heyecanli oyunlar ücretsiz ya da en azindan, son derece uygun olabilir. Xbox LIVE Marketplace oyun parçalari ve eglence içerigi binlerce içerir. Pazari da, oyun kiralama ve satin alma hem de mevcuttur.
8. Internet baglantisi sayesinde, oyuncular dünya çapinda 26 ülkede Xbox arkadaslarinizla rekabet edebilecek.
9. Oyuncular kayit ve çevrimiçi oyun puanlari ve basarilari izleyebilirsiniz.
10. Sistem gelismis multimedya video ve müzik destegi gibi islevleri yani sira web tarama içerir. Farkli geçis efektleri ve tam ses çalma ile fotograf ve slayt görüntüleyebilirsiniz.
11. Ebeveyn kontrolü özelligi anne Xbox 360 oyun, DVD, ve Xbox LIVE için ayarlari saglar. Oyunlar çocuklarin oyun türü de onlar izleyebilirsiniz ne DVD film olarak ve Xbox Live etkilesim kiminle, yönetilebilir.
12. Bu direksiyon, joystick, web kamerasi ve ergonomik olarak tasarlanmis oyun denetleyicileri gibi pek çok aksesuar da kablosuz olabilir.

Tutkulu oyuncular ve teknik adamlara Xbox 360 günlük bir interaktif oyun konsolu daha fazla oldugunu teyit edecektir. Grafik harika ve ilginç, zihin hayat gerçekten uyarici ve heyecan verici oyunlari sanal karakterler getirecektir.
Daha önce de belirttigimiz özellikleri, bir video oyun konsolu olarak Xbox 360 fonksiyonlari degil sadece, ayni zamanda bir web tarayicisi, CD ve DVD oynatici olarak kullanilabilir ek olarak. Ama hepsi bu degil! Xbox 360 iTunes ve Zune, hem de diger ses ve video dosya formatlari ile uyumludur ve ayni zamanda TV akarsu film ve video için izin, ya da oyun sirasinda en sevdiginiz müzik oynayacak. Bu gerçek ve siber dünyanin hem en iyi olsun!

Sonuç olarak, Xbox 360 mükemmel oyun deneyimi, hem de yüksek sinif ev eglence gibi oyuncular için nihai video oyun konsolu. Rakiplerine göre, Xbox 360 daha az para için daha fazla özellik sunuyor ve simdiye kadar, oyun hosting yarista onlari yener.