oyun için pc yükseltme

Bir oyun olmak sadece yeni bir oyun almak için Wal-Mart ya da ebay alisveris çikiyor ve masaüstü CD çekmece içine kaydirarak daha fazladir. Tabii, bunu ve bikmak kadar biraz oyun ovalari boyunca bosa ve yeni bir sey için tasiyabilirsiniz. Bu ancak bir hobi oyuncudur. Gerçek oyuncular oyun, aslinda, bir yasam tarzi seçimi, bir kültür oldugunu biliyoruz. Bu Pac-Man ve Tuzak, 80 Pong gibi gerçek video oyun klasik gelisine baslayan, yaklasik nesil özeldir.

Eger oynadigi oyunlar oyun için bilgisayarinizi yükseltme nasil bir karmasik bir role sahiptir. Simdi oynuyor bu oyun hem de kullandiginiz sistem yükseltmek için giderken gelecekte serbest birakilmasi bu da göz önünde bulundurulmasi gerekir.

Çevrimiçi oyun ihtiyaçlarini bu oyun simülasyon ihtiyaçlarina farkli vb. Clive Barker Jericho veya FEAR gibi oyunlar Sims veya Indy 500 yarisi daha fazla gereksinimleri vardir. Akilda bilgisayarinizin maksimum yükseltme potansiyeli tutulmasi önümüzdeki aylarda ve yillarda oynamak mümkün olacak ne oyunlar bilerek uzun bir yol gidiyor.

Islemci bilgisayar sisteminin yadsinamaz beygir. Islemci oyunlarin tüm yani onlar gibi is yapar. Ne kadar veri gibi böyle seyler noktasindan çalisir Yatak ve ne kadar pürüzsüz oyun agir oyun altinda çalisir isaret etmek bir islemci tarafindan belirlenecektir. Rekortmenler standart Pentium ve AMD yonga setleri mükemmel iyi çalisir. Çift islemci asiri isinma olmadan ayni anda çok sayida bilgi dizeleri isleme avantaj var. Ben AMD Athlon Çift Islemci tercih ederim.

Oyunlar, hiç süphesiz, bellek domuzu. Sistem önbellek veri kaydetmek için güçlü olmak için oyunlari sorunsuz hareketli tutmak için önemlidir. Eger yazilim programi hizli ve kolay bilgisayara geri oyunun sirasinda kullandigi bilgileri yeniden edememek çevirir oldugunu daha fazla bellek.

Hafiza da az pixilation ile grafik pürüzsüz ve net yapmak için grafik islemcisi iter. Ihtiyaciniz bellek miktari size kalmistir. Oyunlarin çogunlugu bugün çok iyi 512k çalismaz. Bellek bir konser çok oyun için harika bir baslangiç ??zemin, ancak iki konser çok daha güvenli olacaktir.

Ben oyun için bir net bir ses seviyorum ve altyazilari basvurmak zorunda kalmadan diyalog isitme seviyorum. Ben ayni yoldur oldukça eminim. Çogu bilgisayar stok ses karti ile iyi çalisir ama kim ister?

Ben sahsen gerçek bir ses karti üretilen sesin tam zenginligini seviyorum. Soundblaster her zaman piyasadaki en iyi ses kartlari bazi vardi ve bu oyun gelistiricileri tam amaçlanan o derin ses verecektir çünkü göz ardi edilmemelidir.