oyun ana kiliç büyük simgeleri

Ben kuzenimin evine gitti zaman, onlar hazir Nintendo konsol vardi. Onlar benim eve geldi zaman, onlarin Gameboy vardi. Bana en ilginç bakti oyunlarindan biri Zelda orijinal Legend oldu. Bu küçük elf-çocuk kötü canavarlar mücadele, etrafinda dolasti – bazen kilicini civata disinda çekim!

Bana oynayalim, ama sinirli bir süre vardi, ben çok ilerleme yoktu. Yine de, aklimda kalmis. Eylem havayi dövüyordu dügmesi-ezme kiliç harikaydi. O, herhangi bir iyi alamadim.

Daha sonra oyun yetiskinlerle ne kadar popüler bulmak için sürpriz oldu. Arkadasimin anne birkaç onlari birçok oyun vardi “Gold Edition.” Ancak, yine, ben nadiren kendim oynama firsati var. Bunun yerine, annem sonunda kabul etti benim PC Oyunlari, kendimi memnun “Tamam.”

Ben Lisesi’nde iken ben ROM kesfetti ve ben indirilen ilk ROM biri eski Zelda oyunlar vardi. Ben her biri ne kadar farkli sasirdi. Zelda II yan kaydirma aksiyon tamamen benzersiz oyun ve tamamen farkli bir tarzi vardi. O zaman bile, dizi boyunca kati baglantilar vardi. Tabii ki, kendini baglayin. Onun Kiliç. Triforce. Zelda (tabii ki).

Ama her sey degisti ve dizi gelisti. Orijinal Master Sword, düsman civata vurdu yan kaydirma sürümlerinde çok iyi ise yaramadi. Geçmise bir baglanti kiliç basligi verdi ve bir tarih verdi. “Gannon yok mukadder kiliç.”

Sonra Link’in Uyanis vardi. Kiliç tekrar görünümü yapar, ama bu bile ilgili olup olmadigini kim söyleyebilir. Sonuçta, oyun yine de sadece bir rüyaydi. Disari Böyle ucuz bir yoldur! Söylemek zorunda, biten tamamen benim gameboy en ekrana yapistirilmis saat onlarca geçirdikten sonra ajitasyon edildi. Sonra tekrar, bir Yoshi bebek aldim, bu yüzden isler daha da yapiyorlar.

Ama sonra, Ocarina of Time olarak, Master Sword (as serisi yapti) gerçek uyanis vardi. Ben oyunlarin rahat bir oyuncu bir hardcore fan gitti bu oldu. Oyun içinde, kiliç güzeldi. Gücünü sasirtici oldu. Bu arsa (diger iki ikonik ögeleri ile birlikte – Hylian Kalkan ve, tabii ki, Link’in Ocarina) merkezi oldu ve bu noktadan serisinin bir odak ögesi olarak görev yapti.

Windwaker farkli bir yöne serisi aldi, ama Master Sword kesinlikle çok, buradaki rol oynadi. Bu Majora en Maskesi ve Ocarina sahip olduklari onur yeri yoktu ama, yine de epik bir güçtü. Ve sonra, Twilight Princess ana kiliç onun gitmek vardi.

Ama bir fark burada yoktu! Özellikle, Master Sword hemen sag kullanilmak üzere tasarlanmistir. Baglanti hakkinda çok bilinmeyen gerçeklerden biri de bir solak kahraman (veya sag Twilight Princess kadar oldu) olmasidir. Bu nedenle, Master Sword bir solak baglanti için tasarlanmistir. Bazi sag elini Link degisim hakkinda sikayet var olsa da, aslinda sadece en sadik hayranlari Baglanti solak oldugunu fark vardir. Solak hayranlari sik sik da, aldi! Ne muhtemelen piksel konumda küçük bir hata olarak basladi sol elini kullanan insanlar için bir simge haline döndü ve bir sag elini Link ters tek önemli solak video oyun kahramani birçok lefties soydular vardir.

Oyunun yeni sürümleri her birinde, kiliç biraz daha karmasik oldu, ama temel görünümü sürdürdü. Basit bir kiliç var. Sik. Ölümcül. Çünkü küçük farkliliklar, ve açik renk seçenekleri, kiliç hayranlari arasinda hemen taninabilir.

Koleksiyoncu pazarinda bu biçak birçok versiyonu bu gün vardir. Daha ünlü sürümlerinden birini dolarin üzerinde 1400 bir Iskoç demirci tarafindan yapilan ve hiç süphesiz bugüne kadar en kaliteli ve en otantik versiyonu oldu. Eger nereye bakilacagini bilmek eger düsük bütçeler için kalite sürümleri, ancak, vardir. Böyle bir yerde ben çalistirmak site oldugunu ve bir baglanti bu makalenin kaynak kutusu bulunabilir. Biz dört farkli ülkede kiliç crafters ile çalisma firsati buldu ve mevcut kiliç üç farkli sürümleri var ettik.

Bu gibi kiliç Legend seyler vardir, ve bir klasik oyun, onlar ayni derecede klasik öge vardir. Bir oyun olarak, Master Sword gibi simgeleri sonsuza kadar video oyunlari kalmak umuyoruz. Isaretler de o olacak oldugunu göstermektedir. Zelda ölür bile, diger franchise bu büyük silah tanidi. Soul Calibur, World of Warcraft, Animal Crossing, Wario Touch, ve digerleri kiliç bir minyatür verdik. Kiliç Mario sapkasi gibi bir seydir. Bu karakter kadar ölümsüzdür, ve esit saygi hak ediyor.