Oyun alani açik, eski stil heyecan ya da aslinda zaman kaybidir

Bu nedenle Microsoft Oyun Odasi bu bahar Xbox 360 üzerindeki ilk yapacaktir ki büyük duyuru yaratti. Retro oyun, en son giris, Oyun Alani Atari / Intellivision yasindan itibaren 30 eski okul baslangicinda klasikleri, iki eski çarsi sik, ve ev oyun olabilir. Asteroitler, Scramble, ve Tempest, Oyun Alani “, klasik arcade pratik bilgi” nin heyecani ile hemen her sadece bir övünme gibi ancak dörtte asagi sallayarak büyük gençlerin gerek kalmadan oyunlar ile (Yet.)

Set-up tüm kesinlikle Turnuvalarda, sorunlari, kisinin “kisisel” çarsi özellestirme ve tesvik, bazi saplak gerçekten rekabet planlama elde konusmak. Simdi soru su: Bu herhangi bir günümüz hardcore oyun için herhangi bir ilgisi var mi? Büyük retro bilgi için geri yesteryear modern oyuncular göz önünde olacak ön lansman oyun line-up olabilir, ya da büyük bir esneme olarak gidiyor olabilir?

Oyun Odasi basarisi büyük çogunlugu uzun vadeli bültenleri (ki 1000 islevleri sözde olan bitmis) üzerinde olasi baglidir. Ama belki de çok uzun süre bir oyun ilgi korumak olmayabilir bile, simdi teklifleri ile çok iyi düzeltin. Baslarken yan kaydirma aticilar Scramble ve onun degil-gibi ünlü devami Super Cobra gerçekten çok iyi bir çagri oldu. Gravitar ve Lunar Lander, 80’li kadar kabul donuk geri sona erdi iki çarsi elbiseler, çok degil. Ve evet, tarihsel açidan, kesinlikle Beat getirmek için büyük bir dokunmatik, (trivia meraklilari bu mücadele her Atari 2600 ile kurulmustur hatirlayacaksiniz) “Her seyi baslatan” bu sadece biriydi. Ama gerçekten, iki tank bir labirent boyunca birbirlerine ates? Gerçekten öyle mi

Bakis, süphesiz insanlar klasikleri çok iyi zevk olabilir. Ve ben ilk Oyun Uzay ilgili haberleri duyunca, benim bir parçam disari çikmak ve bir Xbox kadar seçmek için hazirdi. Ama Madden oyun veya FIFA Xbox turnuva yetistirilen baska bir kisi heyecanlandirmak yapacaksin hatta o-çigir açan Intellivision içinde herhangi bir klasik spor oyunlari, vardir? Ayrica, onlarin ünlü spor klasikleri üzerinde Intellivision en zayif çarsi basliklari olusur bu iyi bir fikir miydi? Oyun Alani Web oyun uzmanlik gelecegi oldugu için isteyen, ya da sadece daha fazla kullanilmasi için ayarlanmis olabilir sadece düzgün mühendisligi mi? Bu (Tüm tüm bu yaslilar ve Wii Sports gibi) oyun izleyici “genisletmek” için sadece bir son dakika zor bir is olabilir? Ve gerçekten, sizin dedesi yoluyla av kadar heyecan verici hakkinda bu eski okul oyunlari bir turnuva ile arkadas tekrar National Geographic’in endiseleri var zor oldugunu? Peki, ne düsünüyorsunuz? Hatta radar Oyun yerdir? Ve bu olabilir eger, ilk bültenleri memnun, ya da pervasizca göz ardi ettik bir sey var mi? Degerlendirme bölümü içinde hakkinda konusmak – düsüncelerinizi duymak hayran. Retro arcade turnuvalar sadece faktör degildir iseniz, muhtemelen ancak birden fazla Xbox turnuvalarda oyun toplulugu üzerinden video oyun hakimiyetini kanitlayabilirim.