onur oyun yorum madalya

Bununla birlikte, tüm tatmin oldugunu söylemek bile olabilir – bir sey kaçirdi. Tam olarak kim oldugunu tam olarak ne bilir – sadece belirli bir kampanya genellikle hayal kirikligi bu gerçegi gibi, emin olmak için faktörlerin çoklugu ile. Muhtemelen Modern Warfare hakkinda söyleyebiliriz çok önemli bir faktör var ise, gerçekten kampanya özellikle kredi rulo kadar dogrusal takip etmek büyük bir, yüksek sesle, heyecan verici bir deneyim sunuyor olmasidir. Girisleri hem de vurus genellikle fantastik ve Medal of Honor içinde birçok parlayan anlar, yine de ben yaklasik olarak coskulu hiçbir zaman var, ve ben oyun satin alma degdi isaret kadar eglenceli olmadi. Her atici açiklamasi, göründügünü belirli kavramlari daha titiz bir sekilde yorucu olur ve yapacagim son yüz aticilar çok hafif basarili bit sikarak birikmis gri madde bir parça satin alma oldu gibi Medal of Honor ile nihayet hissettim kesfedilmeyi pazar sel. Bu, oyun söylemeye gerek yok tüm korkunç degil. Her seferinde bir süre içinde bilgisayar oyunculari kendi özel dayanilmaz sirayla izledikten sonra temelde bir Mario Party Mini oyunu esdeger bir derece keyifli set parçasi olacak. Bir bisiklete binmek, örnegin, hemen hemen gerçekten çekim ile ilgili yarim saat sonra gelen hissetmek mümkündür hiz hos bir degisiklik sagladi.

Oyundan görseller tam olarak çarpici olmayacak, ancak aslinda kesinlikle Onur ile iliskili Madalyasi altinda çalisan mükemmel bir motoru oldugunu bu çok iyi bir performans için is, yeterli bir sebep tamamlayin. Ben bir kare oyun rahatsiz edecek dalis, arti iyi PC bütün yolu boyunca 30fps üzerinde bu özel oyun bulabilirsiniz zaman ezici çogunlugu gördüm sanmiyorum. I her arti her yeni DICE oyun içinde zevk birçok seylerden biri arka ortamlarda, kendinizi kesfetmek olamaz olanlardir. Mirror Edge hem de çok iyi bir arka plan görseller vardi olarak Bad Company girisleri ile ilgili hem de özellikle daglar büyük, de vardir. Medal of Honor daha da bu özel oyun sadece basit bir gelir elde etmek anlamina geliyordu olmustu ve de unutulmayacak gerçegine isaret bildigim kadariyla söyleyebilirim Bad Company kalite bir önemli azalma, olabilir ragmen özellikle gelenegi, tutar. Bir devami gelirse sürpriz olabilir.

Ben onunla var bir diger önemli sorun oyunun zorlayici arsa eksikligi olacaktir oldugunu. Tam olarak ne oyunun ana karakterleri arasinda çok az etkilesim geçerli mevcut ekip “, al kapak” standart tekrar olabilir kez çok, üzerinde yatirim her zaman gerçekten layik ve ayni zamanda “El bombasi!” Parçaciklari, ve bazi durumlarda degil Bu oldukça basit olabilir gibi heyecan verici veya yogun olarak yakin degildir. Oyunda özellikle teröristler genellikle sadece öldürülmek mevcut, ve ben onlar AK-47 ya da tam olarak neden ben onlari öldürerek yok oldu sahip nedeni emin degildi. Bize bulmak ve ayni zamanda onlari ve biz o saçma emir verir, çünkü sevmedigim görecekleri bir seyler adam eve olabilir. Arsa ile ana mesele zaman zaman genellikle tam Bana oynamaya devam gerek yapmamaya karar yapmak için dogru bir hareket, çünkü sadece emir itaatsizlik kaynaklanmaktadir. Bir oyun bir içeren unutursa, standart bir yorum bir noktaya gelinir video oyun arketipler mükemmel, kapsamli koleksiyonlari, gibi oyunlar bu tür kontrol baslar. Durumda oyun o tarzi içinde son oyun oynamak için önemli degil belki, iyi, bir 10 alir.

Oyunda benim en sevdigim dizisi sadece bir an için silah olmamasi sikismis zaman, nispeten geç oldugu ortaya çikti. Ben yine de altin çikarmak olamazdi ve hakkinda ikinci bir çok daha fazla söz layik neredeyse bir sey olmak için hile bir “düsman hatlarinin gerisinde” son derece kisa siralama oldugu ortaya çikti, daha öyle istedim. Sen yine de yeterince hizli standart bir çekim için iade ediyoruz, birkaç dakika için (oyun ile ilgili bekleyerek hareket anlatir) biraz dikkatli olmak gerekir. Bu özel, gelistiricilerin genellikle kompozisyon hakkinda unutmadan, sikici bir kampanya baharat tespit edildigi gerçekten tek sey olabilir, çünkü oyuncu agirlikli olarak, çesitli alir ne kadar umutsuz göstermektedir.

Daha da belirsiz terörist çekim ile ilgili umutsuz bir ihtiyaç içinde olmak ne disinda Dürüst olmak gerekirse, ben bu oyun ile zaman hiç harcama tavsiye etmem. Ben çok dikkat verdik asla iken, Buhar, tek kisilik kampanya, arti multiplayer için oyun bes saat altinda içimde masa saati ile, kisa var, Bad Company ek olarak Modern Warfare ile ayni ligde açikça aslinda muhtemelen degil 2.