Online sudoku göndermek ve ev sahipligi

Eger Rubik Küpü ile biliyor musunuz? Bunu saglayan meydan zevk mi? Eger meydan okuma zevk ve hala meydan olmak istiyorsaniz, Sudoku oyunu deneyin. Eger oyun asina degilseniz, iyi, Sudoku sabir ve mantik becerileri çok gerektiren bir sayi bulmaca oyunu. Bu 9 inç genisliginde ve 9 inç dokuz küçük karelere bölünmüstür uzun izgara üzerinde oynanir. Sayi bulmaca amaci sadece bir kez her satir ve sütunda görünür olmasi için 1 ile 9 baslangiç ??degerleri doldurmak için. Bu sayi birkaç tarafindan sunulan ve sonra da mantik ve tümdengelim yardimi ile diger degerlerinin konumu aramak gerekir vardir.

Bir firtina gibi Ingiltere genelinde yayildi ve su anda dünyada aliyor bir bagimlilik yapan bir oyun. Bu 19. yüzyilda var bu yana, oyunun popülaritesi ekili vardir.

Kolayca kitap, gazete ve online oyun sitelerinde bulunabilir büyüleyici bir bulmaca oyunudur. Ücretsiz Sudoko oyunlari artik tez çevrimiçi sties mevcuttur. Onlar yayinlanan veya bazi bilgisayar meraklilari ve Sudoku fanatikleri tarafindan barindirilan.

Günümüzde, artik, kendi Sudoku sayi bulmaca yazin aileniz ve arkadaslariniza e-posta ya da hatta forumlarda bunlari gönderebilirsiniz olabilir. Ayrica, Sudoku Çözme üzerinde yarismalara katilabilir ve tamamen ücretsiz bulmaca çözümleri URL e-posta gönderebilirsiniz.

Eger e-posta yoluyla, ya da forum veya grup gönderilenler ile kardesinin ile Sudoku oyun paylasimi denediniz mi? Eger evet ise, belki de zaten görev ne kadar zor oldugunu biliyorum. Her gün, dünya girisimi çapinda Sudoku sofistike ton Sudoko sayi bulmaca çözmek için. Birçogu kendi Sudoku oyunlari, çözümler ve araci adimlari paylasin. Muhtemelen kendi Sudoku bulmaca paylasimi ve gönderme bir görevin bir cehennem oldugunu söyleyebilir.

Neden bu paylasim Sudoku seyler zor gönderme veya barindirma, bir? Eger metin tabanli Sudoku izgara olusturmak zorunda, ya da bos hücreler için çizgi veya noktalar ile birlikte metin biçiminde sayi girisleri koymak zorunda olmasi.

Nasil tamamen hasta kolayligi ve zaman kaybi da? Girisler bir Sudoku degil gibi görünür. Bu okur kisi için kötü gibi görünüyor. Eger bu sekilde çözmek için edebiliyoruz. Mantikli önce dikkatli bir sekilde bilgisayariniza veya birkaç sablonlari kullanimi ile bir kagit parçasi sayilari yazmak zorunda. Bundan sonra, artik, arkaniza yaslanin nefes ve rahatlayin.

Ücretsiz bir Sudoku ana Online sitesi o zaman sadece sadece kendi Sudoku oyunu çatlak izin ve internet boyunca her yerde ve herkese bunlari paylasmak mümkün olacak yapilmistir. Siteniz uygun görmek için tüm dünya için kendi Sudoku bulmaca ev sahipligi yapabilmek için sizin için ücretsiz Sudoku adlandirilir.

Sadece büyük bir Sudoku ekranda dogru hücrelerde karsilik gelen Sudoku numaralari yazmaniz gerekir sonra sadece göndermek anahtar veya dügmesine tiklayin. Bu kadar kolay ve basit. Bir URL sadece kopyalayip bir e-posta adresi yapistirin veya bir tartisma panosunda yerlestirebilirsiniz hangi site tarafindan saglanacaktir. Bir alici ile böyle bir baglanti, bir sayfaya tikladim sonra “sizin Sudoko puzzle” ifade Girdiginiz benzer sekilde gösterilir. Korkak metin izgaralari ve ASCII sayisi ivir zivir artik görünmeyecektir.

Alicilara dogrudan istendiginde web sayfasina üzerinde desifre için Sudoku bulmaca denemek mümkün oldugunda ve büyük bir parçasidir. Ve o da kesinlikle onlar için ücretsizdir.

Son olarak, istendiginde ekran alicilarin bos hücrelere silme, ekleme gibi degisiklikler yapmak için izin verecektir. Ancak, dolu hücrelere degisiklik yapamazsiniz. Onlar ekranda bulunan “in situ” içinde Sudoku bulmaca çözmeye çalisir.
Simdi, bu temel adimlari ile zaten barindirabilir veya online Sudoku bulmaca sonrasi, kesinlikle eglenceli ve ücretsiz!