online oyun oynarken hizli bir baglanti ihtiyacimiz var

Bilgisayar amatör geri dama ve benzeri cyberbanking sürekli sekilde görünmesini kabul. Bugün, biz deli ates bazi sevgi gibi online oyun abashment ve emilimi için bulasici bir 21. aeon film oldugunu verecegini bilgisayar amatör var. Zaten asirlik erkek 25 ve üzeri ile çileden çikartti, bugünkü oyun tasiyan hatta sis, teyze, büyükanne ve büyükbaba, anne içerir! Eger online oyun hata bükülmüs ettik tahmin ve kabul edilebilir bir katilimci hakkinda düsünme iseniz, hatta bu online eglenceli uygulama Internet baglantisi bir yumruk eslik edebilir tahmin yok!

Online oyun ile cazibesini bir parçasi hizi yatiyor. Oynatma sirasinda, online oyun temel bir dünya olur ve karisimi içine faaliyet mutlaklik bir fakülte uyum, onun amatör hareketlerini düzgün, ve sesler biz alisik dünyada onlari yakalamak kadar zeki olan, hizli. Bir online oyun ön planda oturan ve aktif bir uzlasmaci ek dünyanin en amatör koyar -, çok farkli çok soguk ve çok gerçek bir dünya.

Hayir, dama ya da tavla bir süper fantezi uyum bahsetmiyoruz. Biz tic-tac-toe bir görsel zengin cesur bahsetmiyoruz. Biz tam tesekküllü ag ya da kimse söz konusu zamanda kendilerini ve dünyanin ötesinde baskalarinin hoards absorbe saglar multiplayer oyun bahsediyoruz. Online ama güvence bizi çok amatör oyun herhangi bir eski internet bagli yapmayacagim derseniz.

Bu çilginligi üzerine almak isterseniz, kanal kabul seyahat ediyorsaniz size adeptness kabul ve genis bant içine almak bagli kadar eski yumruk. Genis bant Internet bagli bir adapte hizda korkunç bol ve zeki dokundurma iletmek ve kabul etmek adeptness anlasmasi olacaktir. Bu mutlak zaman videolari izlemek için ajansi anlasmasi olacaktir, ve yildönümü ve eklenen her amatör dogrudan size konusan sanki tanidik vurgu sizi kabullenecek.

Internet bagli kadar bir yumruk sadece eglence bu sevgi isleyemez, ancak ayni kolaylikla bir genis bandaj bagli alabilirsiniz. Orada Meraklilari için, genis bant özetleri manuel bir gösteris olan bir kisi ortalama (tel) sirt çantasi ayni anda birden fazla kanal olabilir hangi. Bize darbe için 1, genis bant çesitli insanlar söz konusu zamanda özetleri iletmek ve kabul saglayan bir internet bagli oldugunu. Bagli kadar bir yumruk bunu yapmaz. Bagli kadar bir yumruk ya ileri ya da kabul edebilir – ama kesinlikle ikisi de yapamaz. Bir dakika için genis bant ISDN hakkinda Haydi hitabe.

ISDN çip sosyal çalisma gündemi düzenleme anlamina gelir ve bu konuda 64 Kbps kirpikler optik patlama egrisi (64.000 saniye basina .25) üzerinden ses, video ve özetleri verici ele alabilir.

Patlama sirketlerinin sundugu en ISDN egrisi ayni anda iki egri, sözde B kanallari uyum. Sen eklemlenmesi için bir grup kullanabilir ve veriler için eklenen, ya da bugün en hizli modems.2 tarafindan saglanan üç kez özetleri miktari, 128 Kbps ön özetleri uyum için özet için hem egrisi kullanabilirsiniz

Genisbant ISDN – onaylanmis genis bant ve ISDN bir toplam yaklasik 1.5 aktör ek basina 0,25 $ (bps) kirpikler optik patlama egrisi üzerinden ses, video ve özetleri ele alabilir. Bu genis bant veya ISDN tek basina ya da daha bol hizli iliskisi var! ISS Genisbant ISDN sunuyorsa, bunun için sormak – online oyun sans için daha büyük olacaktir.