ölüm Xbox 360 kirmizi halkalar hikayesi

Geri Xbox oyun sistemi 2005 merakla beklenen devam filmi yili Kasim ayinda, Xbox 360 Microsoft serbest birakildi. Yillar boyunca Xbox 360 çok keyifli bir oyun sistemi oldugu kanitlanmistir ve su anda mevcut olan en iyi konsollari tartismali bir. Xbox 360 eglenceli ve eglenceli bir oyun sistemi olmasina ragmen, Xbox 360 bazi oldukça kötü konsol ve donanim sorunlari var. Eger RROD hata çözmek ve Xbox 360 kirmizi isik düzeltme yanlisi onarim kilavuzu sonra kontrol iyi için 360 düzeltmek için wan’t. yol.

Xbox 360 piyasaya çikti raporlari kendi konsollari ile asiri isinma ve donanim hatalari karsilastiginiz sahiplerinden hemen ortaya çikti. Hatalari her disinda, en yaygin oldugu tespit edilmistir biri, start dügmesine üzerindeki yesil isiklar yerine üç kirmizi isik ile ele belirli bir ariza oldu. Bu sorunlu hata “Ölüm Kirmizi Yüzük” olarak tanindi. Xbox 360 kirmizi halkalar sadece bu yüzden kararsiz bir ölçüde Xbox 360 asiri isinma sonucu olan bir donanim sorunu olmak olur. Bu bir ariza tüm Xbox 360 dünya çapinda% 35 civarinda etkileyecek kadar yaygin oldugunu ve Xbox 360 satildigini miktari dikkate alinarak anitsal var. Ayrica her on Xbox 360 üretilmektedir, yedi bu konsol için ölüm Xbox 360 kirmizi halkalar yasayacaksiniz dikkate alinmalidir. Daha fazla RROD hata içine bilgi ve daha fazla bilgi için, Ölüm Xbox 360 Red Rings kontrol edebilirsiniz bu sorunu çözmek için bazi yollar istiyorsaniz.

Microsoft nihayet 360 ile sorunlari kabul, onlar Xbox 360 basarisizlik orani üç ve bes yüzde arasinda oldugunu belirten bir bildiri yayinladi. Microsoft, bu yüzdeler “iyi endüstri standartlari içinde” olduguna inanir. Perakendeciler istatistikler, çok daha yüksek olarak kabul yana, bir anket Microsoft tarafindan yapilan tablolarin dogrulugunu test etmek için çalistirildi. Sonunda bu çikis tarihi üzerine 360 ??bugüne kadar en güvenilir konsollari (donanim arizasi açisindan) oldugunu, anket sonra gerçeklesmistir. Xbox 360 ile sorunlar büyüdü ve Microsoft tamir ve bir tam yil için garanti uzanan, geri ödeme basladi böyle ortak bir sorun haline geldi. Xbox 360 kirmizi halkalar için özel bir telefon seçenegi müsterileri için sorunu çözmek için bir süre sonra eklendi.

Xbox 360 su anda piyasada mevcut olan daha iyi konsollari biri olmak, Xbox 360 ile ilgili hatalari ele alinmasi gereken. Xbox 360 ile ilgili hatalar hakkinda bilgi dolayi sahibi veya ön sahipleri konsol vurmak gelen Xbox 360 kirmizi halkalar önlemek için almak için uygun önlemler farkinda çok önemlidir. Ölüm Xbox 360 kirmizi halkalar sabit kadar konsol tamamen çalisamaz duruma birakacak ciddi yeterince hatasi vardir. Zaten Xbox 360 kirmizi halkalar aldik, o zaman dogru ölçüleri sisteminizin tamir alinir çok önemlidir. Çok bilgi kirmizi halka onarim konuda yazilmis ama bu bilgi çogu ya yanlis ya da Xbox 360 için zararli degil. Net dezenformasyon her ile, birkaç Xbox 360 tamir kilavuzlari olmustur ama aslinda ne kadar kalici olarak Xbox 360 kirmizi halkalar onarmak için size gösterecegim oldugunu mevcuttur kaynaklarin birkaç. Eger ölüm sorunun kirmizi halka olan kisilerin% 35 arasinda ise, o zaman, Xbox 360 Tamir Kilavuzlari burada benim tavsiye Xbox 360 tamir kilavuzlari kontrol