ölüm kirmizi halka düzeltmek için ögrenerek zaman ve para tasarrufu

Tüm Xbox 360 oyun en az beste biri en az bir kez kendi oyun kariyerlerinde Ölüm Red Ring deneyim. Ilk içgüdüsü panik, ama olmamalidir. Eger ölüm kirmizi halka düzeltmek için ögrenmek, bu az bir saat içinde neden düzeltmek mümkündür. Sorun olustugunda, en yeni oyun sonunda onlari bir çözüm için, Microsoft Xbox 360 konsolu onarim için yedi hafta bekleyin ve yaklasik 100 $ 150 $ dolar ödeme yol açacaktir Microsoft Destek web sitesi, dogrudan baskanlik edecek. Ille ölüm Xbox 360 kirmizi halka sabitleme en iyi ya da en ucuz yolu.

Bu makaleyi okuyorsaniz olmasi Eger özellikle Microsoft onarim seçenegi ile de memnun degil ve ölüm Xbox 360 kirmizi halka sabitleme için daha ucuz, daha az zaman alici bir yol ariyoruz demektir. Seçeneklerin ne oldugunu görmek için en iyi yolu çevrimiçi gitmektir. Bunu yaptiginizda, Ölüm Red Ring of sabitlemek için birçok programlari bulacaksiniz. Sistem düzeltmek için acele olarak, buldugunuz ilk seçenek üzerine kapmak için cazip olacak, ama bunu yapma. Tecrübeli oyuncular internet üzerinden verilebilecek en hizli düzeltmeleri çok basit çalismiyor ögrendim. Bazi prosedürler aslinda sorunu daha da kötülestirebilir, hatta Xbox 360 yok. Iyi bir fikir degil. Xbox konsolu açmadan önce, size güvenli ve uygun bir sekilde ölüm halka düzeltmek için nasil bildiginizden emin olmak istiyorum.

Ölüm Red Ring of yasiyoruz olmasi Xbox 360 asiri isinma neden oldugu ciddi bir donanim arizasi geçirdigi anlamina gelir. Xbox sistem asiri olur zaman sisteminizin anakart da asiri isinmistir. Aslinda anakart üzerine monte edilmis grafik isleme birimi (GPU), kendi baglanti lehim erir gibi gevsek olacak sekilde isinir. Bu basarisizlik konsol üzerinde üç kirmizi isik hatasi neden ve Xbox 360 donuyor budur.

Ölüm Xbox 360 kirmizi halka sabitleme için bir eylem plani basittir. Oldukça basit, aslinda, sizi takip etmek iyi bir profesyonel Xbox onarim kilavuzu varsa. Asagidaki prosedürler bu kilavuz ile saglamalidir. Sadece asagidaki adimlari izleyin.

1. Xbox 360 vaka sökün. Ince uçlu poker ya da bir tür kullanarak, dikdörtgen küçük ve aynasi delikler gri karistirmak ve kaplamasini çikarmak. Tutarak çikarin DVD mandali yukari dogru hareket ettirin. Plastik bir içinde olan metal kasa çikarin.

2. Anakart çikarin. Anakart ve bagli aygitlarin bagli tüm kablolarin çikarin ve DVD’sini çikarmak. Yavasça Xbox 360 davadan fani sökün.

3. Dikkatlice anakart karsisinda yer lavabonun altinda bulunan X-kelepçe çikarin.

4. X-kelepçe kaldirildi ile, CPU ve GPU erismek için yavas ve dikkatli sökün sogutucu.

5. Herhangi bir bilgisayar donanim dükkan kullanilabilir karinca olmasi gereken bir gümüs termal macun, kullanarak GPU ve CPU temizleyin.

6. Yukarida gösterilen gelen ters sirada konsol yeniden monte edin.

Her sey iyi giderse, kendinizi birkaç dolar ve bazi Xbox kesinti kaydetmis olabilir. Herhangi bir nedenle, Xbox hala çalismiyorsa, düzgün internet üzerinde geri dönüp biraz daha arastirma yapmak. Ölüm Xbox 360 kirmizi halka sabitleme için orada baska çözümler olabilir. Yok, ve size yol ve sabir sonuna ulastiniz varsa, kabullenmesini ve Xbox 360 ve çalistirmak için Microsoft yardim isteyin gerekebilir. Ne olursa olsun basarisizlik olasiligi, bu sorunu kendiniz gidermek için denemeye deger. Çogu durumda, bir kez ölüm kirmizi halka düzeltmek için bilmek, kendi kendine düzeltme gayet güzel çalisiyor.