ögrenme oyunlari zevk ve dini eglence diger bazi türleri yapan yoluyla esiniz ve çocuklariniz güçlendirmek

aile oyunu aksam

Bu, ABD’de dogan çocuklarin yarisindan çok daha fazla parçalanmis aileler için dogarlar hesaplanmistir. Ayni zamanda, bu tür ailelerden çocuklar iki kati kadar ciddi bir sorun olmasi çok muhtemel oldugu çalismalarda gösterilmistir. Ailelerin tutmak için kanitlanmis bir yolu yakin bir tutarli Aile Oyunu Aksam sahip olmaktir. Bir Aile Oyunu Aksam aile bir oyun oynamak için bir araya gelip eglenmek için planladigi haftanin belirli bir aksam. Aile Oyun Aksam aile üyeleri büyük aile bagi yol açan diger üyelerinin yetenek ve özellikleri görmenizi saglar. Bu anilar olusturmak ve sadece birlikte iyi vakit geçiriyor için harika. Aile Oyun Aksamlari da çocuklar ve ebeveynler hafta bekliyoruz bir sey vermek. Onlar bu kez böyle mutlu anilari oldugundan, simarik çocuk en azindan bu aksam aile beraberlik katilmak için eve geri gelmek için bilinmektedir. Denememe ragmen her üye aile eglenceli düzenli aksamlari olan aile yakin tutmaniza yardimci olur, karsi karsiya olabilir.

Haftanin en iyi gece: aile oyunu aksam

Bugün, Amerika Birlesik Devletleri’nde dogan çocuklarin yaklasik% 60 parçalanmis aileler girdigi bildirildi. Çalismalar kirik ailelerin çocuklari genellikle diger çocuklara göre 2-3 kat daha ciddi sorunlarin oldugu gerçegini dogruluyor bu yapilmistir. Sabit Aile Oyunu Aksam sahip birlikte aile tutmak yardimci olabilir bir yoludur. Bir Aile Oyunu Aksam aile bir oyun oynamak için bir araya gelip eglenmek için planladigi haftanin belirli bir aksam. Aile Oyun Aksam aile üyeleri büyük aile bagi yol açan diger üyelerinin yetenek ve özellikleri görmenizi saglar. Bu anilar ve paylasmak gülüyor olusturmak için eglenceli bir yoludur. Bu Aile Oyunu bile aksamlar çocuklar ve yetiskinler tarafindan dört gözle bekledigi bir olay olma egilimindedirler. Onlar aile hep birlikte olacagini biliyorum çünkü bile simarik çocuk Aile Oyunu Gece için özel olarak evlerine döndü. Aile Oyun Aksamlari hatta zaman en zor sirasinda birlikte aile tutmak yardimci olur.

Hiristiyan oyun disinda daha fazla nasil

Ailede müjde tartisma dahil etmek için harika bir yol Incil tabanli oyunlar oynamaktir. Ancak bazen, odak yerine ögretilmesi çalisirken ilkeleri daha kazanan hakkinda daha fazla olmak biter. Bu müjde ögrenme saglanir böylece bu dini oyunlarin daha iyi faydalanmak için çesitli yollari vardir. Bir sekilde belli bir konu ya da verilen fikir ile ilgilidir Incil’de bir kutsal bulmak için her tur sonra. Hatta bu kim böyle bir kutsal bulmak için ilk olacak görerek bir oyun olabilir. Dini sarki sarki övgü ya da oyun ile iliskili ilahiler ile ilgili olabilir. Bir tur sonra, çocuk oyun sunuldu Incil’den hikayeler veya degerleri anlatirken dönüsler alabilir. Baslayan ve bir dua ile her oyun biten de harika bir fikir.

ögrenme oyun oynamak ile el-ele nasil gidiyor

Herkes olur ögrenmenin tüm eglence oyun oynarken devam ediyor ne kadar biliyor, ancak birkaç haber. Trivial Pursuit gibi trivia oyun içinde, adi ama çok az için Bilgi, Patlama, Oyununda, insanlarin gerçekleri ve baska türlü farkinda olmadigini istatistik bilgi. Bu tür oyunlar da yeni fikirler ve ilginizi çekebilecek ürünler için oyuncular tanitmak ama önce farkinda degildi. Çocuk kurallari içinde olsun ya da diger noktalarda oyun sirasinda, oyunlar yeni sözcükler bir çok sey ögrenebilirsiniz. Bu Scrabble, Scattergories ve Tabu gibi oyunlarda, hatta yetiskinler yeni kelime asina olmak. Orada dünyada var daha karmasik bir sistem simgelemek bazi oyunlar vardir, ama temel bir seviyeye getirmek. Pit borsa simgeliyor, Masterpiece gerçek canli ihaleleri benzer ve Tekel ipotek de dahil olmak üzere, gayrimenkul ilkeleri ögretir. Kim ögrenme çok eglenceli olabilir biliyordu?