ögrenme için oyun

Birçok yil önce internet onun dogmakta olan asamasinda hala iken, insanlar bu kullanicilarin üzerinde sinirli bir olumlu bir etki olurdu düsündüm. Ayri postalari ve önemli dosyalari alisverisi gelen, internet ile iliskili olabilir baska herhangi bir yardimci programi orada neredeyse oldu. Bu ekleme virüs saldirilari ve diger potansiyel zararlarin korkulari vardi. Bu korkular yüzyilin dönüs ile olarak asilsiz gerçeklere dayali degildi, insanlar internet çesitli olumsuz etkileri daha fazla farkina oldu. Yakinda, çesitli sesler davetsiz misafirleri, teröristler, bilgisayar korsanlari ve siber suçlular için bir güvenli bir liman olarak internet bulundu insanlar tarafindan gündeme getirilmistir.

Kas bir sürü de internet çocuklar için güvenli olup olmadigi konuyla ilgili gündeme getirilmistir. Ancak, son degisiklikleri, gelismeleri ve yenilikleri çocuklar için güvenli internet degil, ayni zamanda eglence ve ögrenme bir iyi bir orta degil sadece oldugunu kanitlamistir.

Büyük ölçüde modern ögretim araçlari ve teknikleri benimsenmesi üzerine kuruludur Modern egitim sistemi ögrenme ve aydinlanma için çagirir. Bunun yerine arkaik ögretim yöntemleri odaklanmak, bu yeni yaklasim ögrenme eglenceli hale üzerinde vurgular. Bu yeni bir trend üzerinde nakit ve oyunlar gibi, birçok online oyun sirketleri genç ögrenciler egitmek ve eglendirmek için aramak ilginç online oyunlar ile geldi eglenceli olarak egitime hale getirmek için.

Online oyunlar, genç kullanicilar, daha çok 5-12 yil yas grubunda bu özel araliginda bir eglenceli bir sekilde yeni dersler ögrenmek. Ögrenen bile o yeni bir sey ögreniyor oldugunu fark etmez gibi Ilginçtir, ögrenme bu yöntemde eglenceli hale gelir. Bu kodunu çözer bir karmasik bir teorik sorunlarin çok ve bir çok daha kolay bir sekilde kavramlari temizler. Bu genç beyinlerin daha keskin ve daha akilli yapmak için tasarlanmistir birkaç nis oyun ürünlerin artan popülaritesi açiklar. Yani, matematik ile mücadele olanlar için, birkaç yapboz bulmacalar, bilmeceler ve onlari bir düzenli olarak toplamlari uygulama saglar online oyunlar diger formlari vardir.

Bu oyunlarin bir çogunlugu çesitli akarsu ve disiplinlerden uzmanlar tarafindan kavramsallastirilmaktadir. Bu nedenle, bu online oyunlar genç beyinlerin beslenmesi son derece etkili oldugu kanitlanmistir.

Ögrenciler sadece yarismalar ve diger bilgilendirici faaliyetlerine katilmak için olsun degil, ayni zamanda tartismak ve uzmanlari ile onlarin süphe disari siralamak degil birkaç oyun site var. Bu online oyunlar sitelerin bazilari onlarin sorunlari ile online ve yardim ögrenciler kalmak bir uzman sahip bir tartisma forum var. Ögrenciler sadece en gayri resmi sekilde yeni bölümler oyun oynamak degil, ayni zamanda ögrenmek degil gibi bu bir tamamen yeni bir seviyeye oyun alir.

Birden fazla oyuncu katilmak için izin bu oyunlarin bazilarinda, genç oyuncular bu tür oyunlarda diger oyuncular ve puan ile rekabet. Bu onlar bir günlük olarak üzerinde çalismaya çesitli konularda hakkinda rekabetçi henüz merak olma yolunda onlara yardimci olur.

Bu oyun sitelerinin basarisi genç oyuncular bir artan sayida daha iyi puanlama ve okulda daha yüksek siniflarda elde oldugu gerçegi bellidir. Bir Sonuç olarak, birçok ögretmenler de bu ortamlar tavsiye vardir.