of-ücretsiz seyler maruz-gözden

Bu e-Kitap “Free Stuff Exposed” bir tekraridir. Mesru olup olmadigini ögrenin, ya da bos masum müsterilerin cepler için tasarlanmis baska bir Internet aldatmaca olsun. Sasirmis olabilir!

Önce yeni bir dizüstü bilgisayar almak içine benim sorusturma kapsaminda kitap hakkinda duydum. Ben harcamak kadar para yoktu, ve bazi arkadaslar yeni bir genisbant saglayici, ya da yeni cep telefonu saglayicisi ile kaydolarak ücretsiz bir dizüstü alabilir söylemisti.

Ben bu teklifi arastirma iken, hiçbir sözlesme, hiçbir ücret ve sartsiz% 100 ücretsiz dizüstü bilgisayar sözü bir site için bir reklam geldi.

Açikçasi, benim ilk tepkim büyük süphecilik oldu. Nasil bu muhtemelen dogru olabilir? Ben düsündügüm arkadaslarim birkaç sordu, ve muhtemelen bir aldatmaca oldugunu kabul etti. Ama ilgisini çekti … ve tam bir para iade garantisi teklif vermedi, bu yüzden satin aldi.

Hemen ödeme sonra bir PDF dosyasi olarak teslim bir eBook oldugunu. Satin alma sürecinin kendisi düzgün ve güvenli, ve kitap bir dakika altinda indirilebilir. Ben bir ekranda, kagit üzerinde okuma tercih bu yana kapali baski karar verdi. Bu hizli okuma, ama düz nokta, kaynaklarin çok açik ve bir sürü teklif hemen baslamak için.

Bu yöntem kendi basina dolambaçli basittir. Temel olarak, hediyeler için, bir pazarlama kampanyasinin bir parçasi olarak büyük sirketler tarafindan kendilerine verilen para kullanan bazi sirketler var. Kitap bu sirketler bulmak için nasil açiklar ve son gadget’lar ellerini almak için tüm durum yararlanmak için nasil.

Tam olarak nasil ve neden kaçamak var kitabin ilk bölümü açiklar. Bu detay bol gider, ve bir kez tüm durum çok açik olur okuyun. Kaçamak modern pazarlama bir sonucudur, ve bazi çok zeki insanlarin lehine içine sistemi “gamed” var.

Kitabin ikinci bölümü bu çok zeki insanlarla almak ve güzellikler dolasma sizin adil bir pay almak nasil açikliyor. Bu süreç adim adim açiklanmistir, böylece yapmaniz gereken tüm talimatlari izleyin. Bunu yapmak çok kolaydir, ve yas, cinsiyet herhangi bir kisitlama yok. Eger Birlesik Krallik, ABD veya Kanada da olmak var – teknikleri bu bölgelerde disinda is yaparken, bu ülkelerle çalismaya sirketler istekli bulmak için biraz daha fazla çalismasi gerekebilir.

Kitabin son bölümünde birkaç gizli çevrimiçi kaynaklara yararlanarak, daha hizli tüm islemi yapmak için ekstra bir hile açiklar. Teorik olarak, bazi durumlarda az 7 gün içinde ücretsiz araçlar alabilir, ancak çogu zaman bu 14-28 gün sürer. Ancak, bu çevrimiçi kaynaklara yararlanarak, potansiyel gereken süreyi yariya olabilir.

Sonuç olarak, satin alma ve kilavuzu okuduktan sonra, asagidaki sonucuna varabiliriz:

* Bu bir aldatmaca degil
* Bu mesru bir firsat
Insan * Binlerce zaten yararlanarak, ve ücretsiz araçlar degerinde milyonlarca dolar aliyor
Biraz zaman alabilir * ragmen, son olarak yapmak çok kolaydir, ve …
* Kesinlikle kendim yapacagim!

Daha fazla bilgi için benim blog ziyaret edin.