nyhm vay kilavuzu – 1 4 kilavuzlari

Nyhm en Warcraft Kilavuzu sirasiyla, PvP ve meslek tesviye, altin alma, yüksek kaliteli bilgi içeren dört kilavuzlari olusan bir pakettir. E-kitap oyunu oynarken bunlari kullanmak için izin PDF formatindadir. Kapsamli olmak ile birlikte kilavuz kullanimi kolaydir.

altin rehber yapma

Kitap size güvenli siparis sonra üyenin alanindan aninda indirebilirsiniz 120’den fazla sayfa içerir. Kilavuzunda adim adim talimatlar size oyundaki en iyi altin yapmak noktalar göstererek bir hafta içinde 10.000 altin toplamak için izin verir. Bazi oyuncular gerçekten yanlis yerlere giderek tüm çabalarini bosa, bu rehber size düzeyine bagli olarak ögütmek için en iyi yerler gösterir.

Taslama zamanda çok sikici ama daha az zamanda daha büyük isler mümkün olacak bu kilavuzda ipuçlarini kullanarak yapabilirsiniz. Kilavuz ayrica bir uzman tüccar olmak ve ucuz tüm ögeleri satin almak ve sadece birkaç dakika satin alma sonra daha yüksek bir fiyata satmak ögrenmek ögretir.

Size 7 en önemli Müzayede evi ilkeleri ögretir. Ögrenme ve mastering bu küçük bir çaba ile altin ton yükseltir bir kurnaz tüccar içine dönecek.

Bu kilavuz tecrübeli oyuncular, hem de yeni baslayanlar yararlanacaktir

meslek kilavuzu

Bu kilavuz fazla 125 sayfa ve bu sayfalarda verilen talimatlari tüm meslek ana saglayacaktir içerir. Ayrica mesleklerini yukari düzeye çalisan birçok oyuncu tarafindan yapilan kötü hatalardan kaçinmak için gerekli adimlari gösterir.

Eger önceden hazir gerektiren tüm kaynaklari satin almak ve olabilir verilen malzemelerin bir listesi vardir. Sen yan ürünleri sizin isçiligi disi yük ve ögeleri Müzayede Evi çok iyi yapalim hangi ögrenmek ögrenebilirsiniz

kilavuzu tesviye

Bu kilavuz, 230 sayfa vardir ve size bir hafta süre az seviyede 1-80 elde yardimci olacaktir. Bu size kolaylik saglamak için bir Death Knight Tesviye ve Sinif Kilavuzu ve detayli arayisi açiklamalari ve optimize sorgulayan yollari içerir.

Kilavuz içinde, iki ayri kilavuzlari vardir: bir Horde Tesviye Kilavuzu ve her düzeyde kapsayan bir Ittifak tesviye Kilavuzu. Ayrica seviye 80 için tüm yol alir ögeleri, altin ve görevler bir yola bir harita ile birlikte geliyor.

pvp kilavuzu

Kilavuz her mücadelede degerli zaman kazandirir var PvP makro içeren 85 sayfa of.PDF belgeler. Bu WOW tüm siniflar için 1 strateji arena ve 1 test etmistir. Kilavuzda verilen bilgiler ile her savas hakim ögrenebilirsiniz. Ayrica tüm ciddi oyuncular almalidir ögeleri listesine.

Sadece iyi bir oyuncu olmak ama high-end oyuncu durumuna alabilirsiniz stratejileri bilemeyiz Perileri WOW kilavuzlari kullanma. 60 gün para rehberi faydali bulmuyorum halinde iade garantisi vardir.