Nintendo Wii video oyun derecelendirme sistemi

Nintendo yapar bu yana her yastan degil, hepsi insan için video oyunlari yönüyle uygundur. Ebeveynler, çocuklarinin maruz ne video oyunlari konusunda dikkatli olmak gerekir. Bazi insanlar küçük bir çocuk belli bir oyun oynamaya izin vermez ama onlar digerleri oynamaya izlemek için izin. Çok fazla mantikli bir kavram degildir.

Onlara ne oldugunu farkinda olmayabilir ama çok sik oyun oynamak yok. Birçok aile için Çogu eglenceli olsa da onlar Çocugunuza maruz istemeyebilirsiniz grafik malzemeleri içerebilir. Bazi anne-babalar bazi oyunlari oynamak suç davranislari ve saldirganlik yol açabilir korkuyorlar. Bu medya nedeniyle çocuklar toplumumuzda suç türleri taahhüt ne zaman bir savunma olarak kullanilan video oyunlari oynamak olsa anne içine koydugu bir korkudur.

Anne-babalar çocuklarinin oyun tam olarak bilmek emin olmak için, bu evrensel bir oyun derecelendirme sistemi kabul etmis. Bu her oyun için kutunun yani sira oyunun kendisi için etiket yönergeleri ve hatta üzerinde. Çocuklarinizin onlari bile bunu yapmak gerçeklestirmeden önce bu ne derece görmek için online bakabilirsiniz belli bir oyun satin almak için çalisiyor olmalidir.

Insanlarla en asina oldugu Nintendo Wii degerlendirmesi herkes için E oldugunu. Bu ne olursa olsun yas ve olgunluk düzeyi söz konusu oyunu oynarken zevk anlamina gelir. Bu oyun çocuklarin yasi en az alti yil oynadigi edilmesi mümkün oldugu anlamina gelmez Genellikle olsa.

Genç tüketiciler için AB derecelendirme vardir. Bu çok gerçekçi çocuk üç yas ve üzeri oynatabilirsiniz Erken Çocukluk anlamina gelir. Bu yas bu alti yil onlari sikici ve çok basit bulacaksiniz kuvvetle muhtemeldir. Evinizde Nintendo Wii vizilti bir parçasi olmak isteyen küçük çocuk varsa Yine de, kendi oynayabileceginiz bazi oyunlar sunmak için güzel.

Bu sadece yetiskinler için bir derecelendirilir Wii için orada çok fazla oyun bulamazsiniz. Olgun için M rating olsa da çok yaygindir. Bu degerlendirme sisteminin göre bu genellikle 17 yas üzerindekiler için anlamina gelir. Ebeveynler ragmen bu karar için oda var. Sadece 14 olan çocuklarinin bazi oyun oynamak için yeterince olgun oldugunu hissedebilirsiniz. Bu da oyun bazinda bir oyun degerlendirmek için anne-babalar için bir karardir.

17-13 hakkinda da gelen Gençler için bir T degeri vardir. Eger Nintendo piyasalari tüketicilerin demografik nedeniyle bu yas grubunda pek çok oyun bulabilirsiniz. Eger çocuklar siddet dolu degil gibi bu oyunlari oynamak ama onlari mutlu etmek için eylem ve grafik bol izin rahat olabilir.

Bazen Rating Bekleyen anlamina gelir RP bir derece görebilirsiniz. Nintendo çikarmadan önce kendi oyun bir derece alma hakkinda çok iyi Genellikle olsa. Herhangi bir tartismali konular dahil olmak istemiyorum bu yüzden bir bütün olarak sirket odakli çok ailedir. Ancak, anne-babalar dikkatli çocuklarina bunlari çalabilir ya da eger karar vermeden önce RP video oyunlari degerlendirmek gerekir.

Nintendo wii oyunlari ile oyun konsolu bir kilit koyabilirsiniz. Bu bir kod verilmelidir bazi oyunlari oynamak mümkün olmak demektir. Yani onlar cazip bile bunu yapamazsiniz oynamak için degil çocuklar söylediler evinizde oyun olsa bile. Bu Nintendo DS ve GameCube geriye dogru uyumlu oyunlar kullaniyorsaniz bu kodlari onlari tutmaz olsa gerçeklestirmek için önemlidir.