Nintendo Wii, Playstation 3 veya Xbox 360 hangi için

Tamam, nerede baslar?

Eger 5 yas ve 80 yas arasinda herhangi bir yerde iseniz muhtemelen Nintendo Wii, Playstation 3 ve Xbox 360 duydum! Vay be, ne bize halk üzerinde yasiyorsaniz etkisi ha!

Bana gelince, ben 8 aylik hamile kim güzel bir karisi, Sula yas 43 yillik kulüpler! Biz çocuklar, evet vardi, biz vardi sadece bilgisayar oyunlari orijinal Bat And Ball vardi! Bu dogru, düz bir yarasa ve nispeten yavas hareket eden topu! Ve biz topa vurmak ve sonra tekrar vurmak olabilir, böylece yavas yavas diger tarafa geçmek ve evet, yavas yavas diger tarafa geri hareket izlemek …….. vs vs izlerken, olurdu ……. evet drift olsun? vay!

Yani, bugün bir oyun hiç karsilastirilir? Beni zaten bunun cevabini bilmek düsünüyor ‘un!!!!

Üzgünüz, ama hiçbir karsilastirma. Bat And Ball!!????? Onlardan biri nedir!?!?!?!?!?!?

Tüm arcade oyunlari çiktiginda 80 ‘hatirliyor musun? Tabii ki yok!!
Biz Packman, Space Invader, Dis Galaktik Roket ve bunlarin geri kalan her sey ………. evet vardi, o anda oldukça iyi – bir genç olarak ben onlara birçok kez oynadi.

Ama Wii, Playstation 3 ve Xbox 360 ………….. Simdi tamamen farkli bir lig konusuyorsun!

Detay, üstün kalite, vs vs futuristik hissediyorum bu dünya sadece vardir …

Peki soruya cevap yok “Bir benim için mi?” Peki, ciddiyetsiz, onun gerçekten çok kolay sondaj olmadan ………

Eger Excercise gibi yoksa excercise sonra Nintendo Wii!! Almak isterseniz daha sonra, Playstation 3 veya Xbox 360 olsun! Ve orada o var. Çok basit bir cevabi ama bu gerçekten asagi gelir nedir – Evet, biliyorum. Aslinda olumlu ve yararli bir sey yapiyorsun – yükler ve yükleri ve veliler yükleri onlarin çocuklari kendi yag serserileri bir ekrana göz yapistirilmis oturdu degildir çünkü bu küçük gem hakkinda hissediyorum nasil daha iyi söylüyorlar.

Ben sadece onlarin çocuklari hakkinda söylediklerini anne mi dedin??? Ben vermedi mi I. sadece düz burada kayit almak saglar. Nintendo Wii üzerindeki ayni zamanda ebeveynlerin bu Excercise oyun saka bagimlisi aliyorsaniz.

Hemen hemen herkes yasi ne olursa olsun sikismis aliyorsaniz – Bu konuda hiçbir kuskunuz olmasin!!!!!!!

Örnegin tenis alin – aslinda size mahkeme kendisini disari edildi olsaydi bu ayni hareketleri yapmak. Boks için ayni – aslinda kutusu sadece halka olsaydi yaptiginiz gibi!!!

Vay! Onun eglenceli, yeni, onun her yas için, bagimlilik (bu durumda iyi), kendi excercise -!!!!! Bence, oldukça Nintendo Wii gibi bir sey yok

Geçenlerde birisi bir Nintendo Wii ele!!! Almak için ne kadar zor rapor edildi internette bir yerde okudum!

Bu adam internet duymamistir burada 2 milyar Simdi insanlarin alisveris???!?!?!?!?!?!?!

Hey sen büyük tasarruf ile mükemmel bir fiyat için senin tutmak ve büyük bir seçim var istiyorsaniz o zaman asagidaki web sitesini kontrol, dinle – bu yolda birakmayacak.

Mükemmel seyler bir sürü var – tüm konsollari ve oyun vb, ancak Nintendo Wii için daha spesifik olmak istiyorsaniz – o zaman tabii ki, orada da!

Gidip eglenebilir.

Konsol ve oyunlar için gündeme ……… ummmmm sonraki ne merak ediyorum …………..

Kesinlikle inanilmaz firsatlar ve kolay alisveris söz degil fiyatlari, için, sadece su web sitesine bakin.

http://www.computer-games-store.co.uk